Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak sprawdzić przekaźnik samochodowy Multimetrem – czy działa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Jak sprawdzić przekaźnik samochodowy multimetrem.

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Jak sprawdzić przekaźnik samochodowy Multimetrem – czy działa

  1. Witam sprawdziłem u siebie przekaźnik do podgrzewania świec wartość wyszła mi 200 czyli popsuty bo za dużo jazdy przekaźnik powinien pokazywać wartość między 85/95 ?!!

  2. Na test diody, czy jest określona wartość rezystacji ? TUtaj widże, ze jest mniejsza niż 1ohm, u mnie test pokazuje 86ohm. Sprawdzam przekaźnik 12V70A.
    Po przyłożeniu sterowania do nóżek przekaźnika nie słuchać charakterystycznyego "kilk"

  3. Dodam od siebie że przekaźnik może być częściowo uszkodzony poprzez nadpalone, wytarte styki i przy takim pomiarze na sucho jak na filmie może wydawać się sprawny a podczas przepływu prądu (im większy tym większe prawdopodobieństwo) okaże się uszkodzony.

  4. A jak sprawdzić przekaźnik, vw t3. 7 pinów? Kupiłem już trzy zamienniki i w żadnym po podłączeniu pinów 85 i 86 nie klika, po wpięciu w gniazdo Żadna kontrolkę, oprócz temp. Się nie świeci. Pozdrawiam.

  5. Dzień dobry. Jezeli przekaznik pokazuje wartosc 66 a nie zakładane 87 to jest uszkodzony? Klika po przyłożeniu odpowiedniego napiecia lecz ta za niska wartość…

  6. mam zapytanie dotyczy to przekaźnika pierwszego o 5 nóżkach(mam nóżki 30/86/87/87/85) mam takie w fiacie uno 999 a727 12v 20 a nr.7686773 są tam obok siebie . Wiem ze jeden jest od pompy paliwa takie same przekażniki .Wszystko jest prawie sprawne tak jak w filmie ale niestety w dwóch przekażnikach występuje to samo czyli nie ma piszczenia przy połączeniu nóżki 30 i87a.J wydaje mi się że przy podłączaniu prądu na nózki 86 i85 nie ma takiego specyficznego kliknięcia tylko na dwóch przekażnikach jest takie jakby bzyczenie.Dziwne ale występuje to na dwóch przekażnikach.Natomiast piszczenie jest na nóżkach 87/87. Wymieniałem różne części w fiacie bo jest problem z odpalaniem una ostatna część wymieniona to pompa paliwa.Nieraz długi czas jest ok a nieraz jest problem z odpalaniem (ostatnio wymienino kable świec ,świece ,czujnik położenia wału,śilnik krokowy,czujnik temperatury,sonda lambda,chyba dobrze piszę aparat zapłonowy -mam wtrysk jednopunktowy)Ostatnio pompa paliwa nie dawała oznak pracy więc ją wymieniłem.Teraz kolej na przekażniki i niewiem czy są dobre.Jeśli możecie podpowiedzieć coś o tych przekażnikach czy moje są sprawne będę wdzięczny.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!