Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak sprawdzić siłownik zamka centralnego przy użyciu miernika lub próbnika napięcia.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W filmie sprawdzę obwód siłownika, oraz pokażę jak zdiagnozować który element jest uszkodzony.
Przy okazji pokażę też jak sprawdzić wyłącznik krańcowy sterujący lampką wewnętrznego oświetlenia informujący o otwarciu drzwi lub bagażnika.

Ze względu na mnogość fabrycznych rozwiązań filmu nie można traktować jako instrukcji a jedynie przybliżenie idei funkcjonowania zamka. Wykonując jakiekolwiek prace pokazane na filmie robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj! Błędne podłączenie urządzeń elektrycznych spowoduje ich uszkodzenie.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

7 thoughts on “Jak sprawdzić siłownik zamka centralnego przy użyciu miernika lub próbnika napięcia.

  1. Zrobiłem tak jak mówisz wpielem się w dwa piny odpowiedzialne za siłownik centralnego w klapie do kostki i pokazuje mi cały czas 12 v gdy zamykam to spada do 8 a gdy otwieram nic się nie dzieje. Dodam że w klapie bagażnika centralny z pilota zamyka ale nie otwiera i próbuje to rozgryźć 😅

  2. A gdzie jest w tym schemacie zamek na klucz? Mnie się drzwi otwierają a zamykają się tylko przednie. Słychać siłowniki ale dźwięk jest dużo słabszy niż przy otwieraniu. Od czasu do czasu uda się zamknąć wszystkie. Dosyć często siłowniki same strzelają. Czeski film. Gdzie szukać przyczyny?

  3. No i idę szukać u mnie czemu pompka centralnego nie działa (w starym Audi coupe). Spoko filmik.
    No i właśnie wróciłem z garażu. Porozłączałem wszystko i wyszło, że dwa przewody z trzech od siłownika są uszkodzone. Po podłączeniu ich na krótko centralny ożył.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!