Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak ustawić światła? | Regulacja reflektorów volvo c30, s40, v50 | Naprawa #4

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witam,
Prezentuję krótki film w którym wykonuję regulację reflektorów w samochodzie marki volvo, lecz w innych samochodach wygląda podobnie. Regulacja jest w dwóch płaszczyznach prawo – lewo i góra – dól. Dokładną regulację wykonuje się na stacjach diagnostycznych.

Zachęcam do subskrybowania kanału oraz zostawiania łapek w górę!

Muzyka: Macarena bass boosted remix

Pozdrawiam
Motonacja

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

14 thoughts on “Jak ustawić światła? | Regulacja reflektorów volvo c30, s40, v50 | Naprawa #4

  1. Niestety tak nie wygląda ta regulacja! Trzeba wyjąć reflektor, nalać WD40 lub czegoś podobnego pomiędzy 😉 tryby i kręcić zupełnie innymi elementami. Regulacja, jaką proponujesz, być może jest skuteczna w nowym samochodzie — później kończy się połamaniem delikatnych plastyków… I chyba wymianą całego reflektora… Czyli stratą masy szmalu!

  2. tak nie wygląda regulacja 🙂 – każdemu przeskakuje zębatka. łatwiej i szybciej wyjąc reflektor nawet bez odpinania i kręcić samą nasadką na głównym trzepieniu. I nic nie powinniśmy połamać

  3. mam pytanie odnośnie silniczka regulującego światała, V50 angielska wersja z prawej strony mam buczenie silniczka od świateł jak go rozłaczyć, ponieważ jak samochód jest zaparkowany cały czas brzęczy. Da się to jakoś rozłączyć aby nie brzeczał lub jakieś inne rady jak to rozwiązać oraz czy to ma jakieś późniejsze konsekwencje dla auta, akumulatora? dzięki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!