Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

JAK ZMIERZYĆ NAPIĘCIE PRĄDU STAŁEGO LUB PRZEMIENNEGO W AUCIE LUB DOMU | ForumWiedzy

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Poradnik jak i czym zmierzyć napięcie Volt. Nie każdy to wie, stąd prosty poradnik.

👊 SUBSKRYBUJ FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

#Multimetr #Napięcie #Miernik #ForumWiedzy #Informacja #YouTube

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

39 thoughts on “JAK ZMIERZYĆ NAPIĘCIE PRĄDU STAŁEGO LUB PRZEMIENNEGO W AUCIE LUB DOMU | ForumWiedzy

 1. Od dziś jesteś dziecko moim idolem i nauczycielem . Super jasny wykład nawet dla kobiety w pewnym wieku o którym raczej nie pisać .Miernik mam identyczny więc łatwiej pojęłam . Jedynie te trzy otwory trochę mnie zastanawiają . Sam dół czarny a czym się różnią te dwa wyższe otwory . Kiedy do którego ?Dziękuję .

 2. To najgorszy multimetr i nie nadaje się do wysokich pomiarów prądu. Po kilku sekundach na 230 V spali się ten tani multimetr .
  On może być tylko do prądu stałego , typu akumulator , baterie .

 3. Super poradnik! Mam jednak pytanie. W jaki sposób sprawdzić jakie jest napięcie na wystającym ze ściany przewodzie (próbnik świeci), jeśli nie ma tam przewodu minusowego? Dotknąć czarną końcowką od multimetru minusa lub bolca zabezp w najblizszym gniazdku? Lub czegoś metalowego np. kaloryfera?

 4. Fajny film, jednak w żołtym mierniku nie pokazales do czego służy jeszcze dioda ;>).
  Ponadto takim miernikiem sprawdzałem napiecie na bezpiecznikach i tylko pokazywało mi symbol napiecia bez wyswietlania wartosci 12V.

 5. Kurde, materiał nawet ok, ale nie jestem w stanie słuchać ludzi mówiących na siłę poprawnie i kładących pedantyczny nacisk na każdą głoskę.. Zaczynam gryźć zęby :p niestety 5 minut to dla nie maks

 6. Ja mam w piwnicy w takim grubym kablu 5 przewodów – 3 czarne, 1 niebieski i 1 zielonożółty. Jak wyłącze prąd w całym domu to nie jestem dalej pewien czy tam nie ma jakiegoś prądu. Jak to sprawdzić. Tym miernikiem za 2 zł się boje bo czytałem że on tylko do 230 V a tam może jest 380 V

 7. 😉😉😄😄😉😉😄😄😉😉☺😎☺☺😎😎😃😃😎😃😎😃😃😎😃😎😃😎😃😎😃😃😃😃😃😃😎😃😃😃😎😃😎😃😎😃😎😃😎😃😎😃😃

 8. … was to nie interesuje …. no mega coś takiego usłyszeć oglądając film o mierniku … ani słowa o dodatkowej dziurce na kabelek dodatni /…. eeech 23 min i nie starcvzyło czasu by chociaż oznaczenia wyjaśnić czy te 2 małe rzeczy … chociaz pobieżnie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!