Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak znaleźć przewód w instalacji elektrycznej.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Z materiału dowiesz się jak przy użyciu trackera przyspieszyć pracę w odnajdywaniu przewodów w instalacji elektrycznej samochodu.

00:00 Wstęp
00:30 Intro
00:45 Jak działa tracker przewodów
02:30 Przykład wykorzystania trackera
05:50 Podsumowanie

Szkolenia z diagnostyki samochodowej są dostępne pod linkiem: https://autonomis.pl/sklep

Link do produktu został przeze mnie usunięty ze względu na nieuczciwe działanie sklepu Amazon na rzecz klientów wchodzących w link. Przepraszam za zaistniałą sytuację, sprawę będę wyjaśniał z obsługą sklepu.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

27 thoughts on “Jak znaleźć przewód w instalacji elektrycznej.

  1. Kurde może jak jest sam przewód i nie łączy sie z innymi albo nie jest nigdzie podpięty to działa ale jak jest gdzieś łączony i wspólny z innymi odbiornikami to jakoś nie bardzo sie daje namierzyc

  2. witam, bardzo prosze o sprecyzowanie, słyszałem opinie ze ww urządzeniem, lub podobnym ect3000, można spalić sterownik? czy jest to możliwe teoretycznie, albo czy słyszał pan o takich przypadkach?

  3. Nie mam takiego urządzenia w ręku, ale na moje oko powiano być coś takiego jak ustawienie czułości odbiornika luba sygnału nadawania, bo w tej chwili jak widzę na filmie jest ustawione na maksa i sieje z daleka.

  4. Nie jestem przekonany . Tak od bateri biegnie jeden kabel i rozgalezia sie wiecej i wiecej .
    az dochodzi iz izolacja zwiazane jest 40 kabli niesamowicie ciasno ze nie maja nawet 1 cm luzu . Odbiornik piszczy – no i co dalej ?

  5. Faktycznie to byla niesamowita okazja zaraz po prezentacji sprzętu na filmie zaplacilem tylko 70,49 zł teraz 218 zł. Także zrobiłem złoty interes. Dzięki za info.

  6. Mam to urzadzonko od kilku lat. Kilkanascie razy próbowałem, raz mi pomogło realnie. Chyba muszę dać mu jeszcze raz szansę. Brakuje mi na tym filmiku jednak pokazania, jak odnajdujesz przerwę w obwodzie. Np. podejść do kierunkowskazu i pokazać, że bie piszczy. Nastepnie szukać wzdłuż rzekomej wiązki. Moje spostrzeżenia były takie, że piszczy zawsze. No nic, spróbuję raz jeszcze

Dodaj komentarz

Zadzwoń!