Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak zrobiłem instalację elektryczna w moim warsztacie 💡 Budowa warsztatu

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witam. Dziś zabieram się za wykonanie instalacji w moim warsztacie. Już dawno miałem się za to zabrać ale jak to w życiu zawsze cos stało na przeszkodzie. W końcu się udało 😉 i życie czytaj praca w warsztacie stała się prostsza…

Zapraszam na film i pozdrawiam !

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

26 thoughts on “Jak zrobiłem instalację elektryczna w moim warsztacie 💡 Budowa warsztatu

 1. Czarne Kable Sie Stosuje Tylko Na Zewnątrzn A Białe Się Stosuje Wenątrzn Taka Jest Zasada A Różnica Czarnym Kablem A Białym Przewodem Polega Ze Kabel Czarny Jest Wodoszczelny Odporny Na Warunki Atmosferyczne A Przewody Biały Nie Są Wodoszczelne Jak Te Kable Dlatego Je Stosujemy Wenątrzn

 2. Witam. Czy aby w drewutniach, czy tego typu pomieszczeniach nie trzeba robić blaszanych podkładek pod gniazda wtykowe i załączniki z powodu zabezpieczenia przeciwpożarowych? Pozdrawiam serdecznie

 3. Oglądając film to się złapałem za głowę. Nie wolno używać pod żadnym pozorem przewodu ochronnego – żółto zielonego jako przewodu fazowego. Jest to niedopuszczalne. Skoro było wiadomo ,że obwody oświetleniowe mają być wydzielone to powinien zostać zakupiony przewód z odpowiednia ilością żył. Do każdej lampy powinien być doprowadzony przewód ochronny.
  Niedopuszczalne jest aby na przewodzie neutralnym – niebieskim była faza. Zamiast w puszcze dokonać zmiany aby na przewodzie neutralnym nie było napięcia to autor filmu wolał nałożyć koszulkę koloru brązowego na przewód neutralny.
  Lepiej jest zlecić wykonanie instalacji elektrycznej elektrykowi z odpowiednimi kwalifikacjami niż samemu wykonywać gdy się ma brak odpowiedniej wiedzy.

 4. Witam Panie Bogdanie. Bardzo zainspirował mnie Pana kanał i to co Pan na tym kanale pokazuje. Sam postanowiłem wykorzystać budynek gospodarczy do stworzenia dla swoich potrzeb pomieszczenia warsztatowego. Facet bez warsztatu to tak jak rosół bez mięsa ;). Sam trochę coś skręcam. Mam dwa króciutkie filmiki i może coś kiedyś ruszy….
  P.S. Swoje ,,webasto” już grzeje 😉 Pozdrawiam 👍

 5. Jako elektryk z zawodu: trochę prowizorka z tym głównym wyłącznikiem napięcia na oświetlenie. Polecam zrobić podrozdzielnicę na garaż albo chociaż to oświetlenie podpiąć w osobny obwód do rozdzielnicy w domu (o ile garaż jest przy domu/pod domem). Gniazda też warto dać na osobnym bezpieczniku.

 6. Ładnie zrobione, u siebie robię instalację na raty, po dwa gniazdka wtedy jak zajdzie potrzeba, aktualnie mam 6 (w tym 2 były wcześniej) i zamiar zainstalowania 4 kolejnych. Miałem zrobić od razu według planu ale zdecydowałem że nie ma co się spieszyć, gniazdka będą tam gdzie uznam w praniu że się przydadzą. Oświetlenie aktualnie mam 2×2 świetlówki 120 cm obok siebie, być może dodam jeszcze 2×2 w linii prostej miedzy nimi ale dopiero jak zdecyduję co zrobić z sufitem, tynk czy płyty.

 7. Światło jest ważne, sam jestem na etapie poszukiwania czegoś co dobrze rozświetli każdy punkt w moim warsztacie. Może coś jutro ogarnę o ile będzie czas. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!