Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jeździmy Bugatti Divo 1500 KM. Stradale w Dubaju | Odcinek 5/5

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689KONKURS – https://www.sklepopon.com/stradale-konkurs

Partnerem serii vlogów z Dubaju jest SklepOpon.com https://www.sklepopon.com/stradale

Przy okazji powstania tej serii SklepOpon.com przygotował dla Widzów rabat w wysokości 25 zł przy zakupie dowolnego kompletu opon. Wystarczy wpisać w polu rabatowym STRADALE

Piąty odcinek z serii daily vlogów z Dubaju. W tym filmie razem z @Polski mechanik w Dubaju – Mateusz Todryk z The Space https://www.instagram.com/thespace.dxb jeździmy Bugatti Divo wartym 45 milionów złotych. Odwiedzamy również handlarzy samochodów w Szardży.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

37 thoughts on “Jeździmy Bugatti Divo 1500 KM. Stradale w Dubaju | Odcinek 5/5

 1. 15:12 myślę, że kwestia przyzwyczajenia, jak przelatywałem 300km 150-220 km/h to tam droga normalna się wydawała przy 250 trochę się zwężało, ale problem był jechać tyle dłużej, bo to wiecznie coś, myślę , że do dostrojenia "oczu", bo kiedyś 200 to było łoooooo. Problem pojawiał się po zjeździe do miejscowości i jadą 50 km/h wrażenie jak by piechotą się szło

 2. Dla ciebie bugatti szczyt marzeń i orgazm a mój syn był w szoku jak go po autbanie przewiozłem A4B6 2.0 benzyna 220km/h na niemieckiej autostradzie a marzeniem jego do którego dążę jest odwiedziny na nirburring nawet VW polo

 3. Witam co do konkursu… Zabrał bym żonę na drugą randkę do Włoch … Szczególnie że jesteśmy już 4 lata po ślubie a w dzisiejszych czasach , praca dom i tak w kółko nie ma czasu na inne rzeczy.. Pozdrawiam i oglądam cały czas z zachwytem

 4. W sumie to bym rano zawiózł mojego synka do żłobka a potem bym pojechał na 8 do roboty. A po pracy pojechał bym trasą na wypalanie DPF w moim V50 z 1.6d pod maską 😀

 5. Jakbym miał takie auto na weekend z całą pewnością moja kobieta nie mówiłaby za każdym razem gdy Was oglądam, że : "nie wiem czym Ty się tak jarasz". Bugatti Divo nie byłby już tylko niebieskim samochodem.

 6. Wszyscy podniecają się niezdrowo Bugatti.
  Nie jest sztuką wykrzesać 1500 km z 16-tu cylindrów i 4-ech turbin , sztuką jest zrobić zupełnie nową jednostkę napędową , 3-y cylindry i 600km.
  Dla mnie silnikowca to jest prawdziwa inżynieria.

 7. 18:02 i właśnie sobie uświadomiłem że jestem cebulakiem biedakiem z kanału burzowego 200 tyś za opony za kawałek gumy ja mam rozumieć ze jakiś inżynier w michle ręcznie struga te opony ? i potem opowiada im na dobranoc bajkę ?

 8. dzięki Mateuszowi i Tobie, mogłem te cuda zobaczyć, pewnie nigdy w życiu nie postoję nawet przy takim aucie, co dopiero wsiąść! Cheche, co tam testy …"łosia"! Bardzo dobry materiał.

 9. Jako że biorę udział w akcjach charytatywnych , wybrałbym Bugatti by wraz z ekipą Turbopomocy pojechać sportowymi samochodami do domów dziecka żeby przewieźć dzieciaki następnego dnia wziąłbym udział w licytacji przejazdu ze mną a najwyższa kwota poleciała by dla chorego dziecka na pomoc

Dodaj komentarz

Zadzwoń!