Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Kilka słów o pedałach, czyli potencjometr gazu w Renault Laguna II

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dowiedz się więcej o tak prostej części jak pedał gazu.

Występowały dwa rodzaje pedałów:
– dla wersji z tempomatem i/lub automatem:
8200741891, 8200415817, 8200003392
– dla wersji bez tempomatu:
8200415818, 8200002904

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

7 thoughts on “Kilka słów o pedałach, czyli potencjometr gazu w Renault Laguna II

 1. Jak bym to rozebrał mógłbym to samo powiedzieć.
  Po co rozbierać dobry pedał?
  Urządzenie od punktu oporu zrozumiałem ma tylko znaczenie mechanicznie sygnalizujące max wychylenie pedału?
  Wyjmując płytkę ze ścieżkami oporowymi nie radze jej zakładać całkiem na sucho, szybko się przetrą.
  Wolałbym się dowiedzieć czemu mój pedał gazu musi kosztować 2x tyle co jego odpowiedniki niczym się na zewnątrz się nie różniące i czemu tak o nie ciężko./180010024R/?
  Może ktoś pomoże w rozgryzieniu tego tematu.

 2. Hei, i Have an issue with my Gas pedal. every now and then my car shows ESP ERROR AND TRY TO ACCELERATE BY itself. I have a video i can share how the problem looks like. The ESP is ok. No issue with Esp. But still i get such an error and it is really hard to continue driving. Do u have any idea how to fix it?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!