Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

KLIENT 30 miesięcy NIE ODBIERA AUTA ! Dziwne Historie WARSZTATOWE i PATOLOGIA KLIENTÓW!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Warsztat długo naprawia auto lub auto stoi u mechanika latami? Takie historie znacie nie raz! Co w sytuacji gdy warsztat naprawił auto klienta a klient go nie odbiera od ponad 2 lat?
Zapraszam do ciekawej historii!

DEKODER VIN od Carvertical, dzięki któremu wygenerujesz raport z historią auta + 10% rabatu z linku
—————————————————————–
https://www.carvertical.com/pl/landing/v3?utm_source=infl&a=milosnicy4kolek&b=596ea163&voucher=milosnicy4kolek

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów M4K
——————————————————————————
https://na.allegro.pl/PROMO_M4K
——————————————————————————
Szukasz tanio ubezpieczenia? Koniecznie zajrzyj na Mubi.pl
specjalnie dla widzów M4K przygotowano ofertę za zakup dowolnego OC wraca na twoje konto 150zł
——————————————————————————————
https://mubi.pl/milosnicy4kolek/
———————————————————————————
Nie kupowałeś polisy w Mubi? Zgarnij 150 zł + 2000 zł za polecanie
———————————————————————————

Szukasz dobrych części tuningowych do swojego auta? Zajrzyj koniecznie do ekipy FMIC
————————————————————————————
https://allegro.pl/uzytkownik/FMIC_PL
————————————————————————————

Meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl

OFICJALNY SKLEP MIŁOŚNIKÓW 4 KÓŁEK
——————————————————————–
https://sklep.milosnicy4kolek.pl/
——————————————————————–
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠 M4K GARAGE WARSZAWA BEMOWO – JUŻ OTWARTE
https://www.facebook.com/m4kbemowo
https://www.instagram.com/m4kgaragebemowo/
🛠 M4K GARAGE ŁÓDŻ
https://www.facebook.com/m4klodz
https://www.instagram.com/m4kgaragelodz/?hl=pl
🛠 M4K GARAGE KATOWICE
https://www.facebook.com/m4kkatowice
https://www.instagram.com/m4kgaragekatowice/
🛠 M4K GARAGE ELBLĄG
https://www.facebook.com/m4kelblag
https://www.instagram.com/m4kgarageelblag/
🛠 M4K GARAGE POZNAŃ – JUŻ OTWARTY!
https://www.facebook.com/m4kpoznan
https://www.instagram.com/m4kgaragepoznan/
🛠 M4K GARAGE LUBLIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4klublin
https://www.instagram.com/m4kgaragelublin/?hl=pl
🛠M4K GARAGE SZCZECIN
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@milosnicy4kolek.pl
#dziwnehistorie #klientwidmo

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

46 thoughts on “KLIENT 30 miesięcy NIE ODBIERA AUTA ! Dziwne Historie WARSZTATOWE i PATOLOGIA KLIENTÓW!

 1. też mam bmw w Anglii 3L 325i e92 i takie 13 tys zł za to co było do naprawy to bym zapłacił z pocałowaniem w rękę i dołożył drugie tyle za fatygę, zwiedzam warsztaty i wiem coraz więcej o mechanice a oni coraz mniej lol

 2. Mam pomysł, ale to tylko dywagacje i nie namawiam dopopełnienia wykroczenia!
  Ale… Jakby przejechać tym autem przy fotoradarze z wyższą prędkością niż dopuszczalna… Własciciel auta sam przyjdzie ustalić dane kierującego, żeby nie płącić samemu kwitu.
  Tak tylko się zastanawiam 🙂

 3. Czemu go nie oddacie na parking policyjny a jak nie będą chcieli to postawcie przed wjazdem żeby se zapchali na parking przecież to nie wasze auto napiszcie do klienta że auto do odebrania tu i tu dziękujemy za współprace miłego życia

 4. a może ktoś nie zadowolny klient/konkurencja specjalnie podesłał "świnie" gruza żeby naciąć warsztat na koszty i teraz czeka aż coś sie z tym wrakiem stanie albo zniknie i sie pojawi z żądaniem odszkodowania. Bo widać ze auto jak nie jest na niego to musiał zaplanować tak żeby nie łatwo ściągając kase

 5. Dziwne historie. Już mnie chyba żadna tego typu historia nie zdziwi, prawo zamiast chronić niewinnych jest tylko na pokaz. Jeśli mogę coś dodać to u naszych zachodnich sąsiadów wcale nie jest lepiej, w odpowiedzi do odwołanie od błędnej moim zdaniem decyzji otrzymałem informację że się ze mną zgadzają ale i tak pozostają przy swoim i nie boją się drogi sądowej… Łagodniejsza wersja ch ci w d.

 6. Dziwne historie
  Szczerze to myślałem że po roku od zakończenia napraw i poinformowaniu o tym klienta, auto przechodzi na własność warsztatu. No ale cóż… Witamy w Polsce 😃

 7. Może dodanie punktu do protokołu przekazania auta na warsztat, że po np kwartale od dnia poinformowania klienta o gotowości auta do odbioru po naprawie pojazd przechodzi w dyspozycję i na własność warsztatu pomógłby w rozwiązaniu takich problemów?

 8. Wykulajcie BMW na plac, puknijcie w nie tym dildo z Meksyku i zadzwońcie na Policję, że kierowca BMW spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia porzucając samochód na miejscu. Będzie sprawa, będzie pozew i dane się znajdą.

 9. Kiedyś miałem praktyki w mazowieckim w byłej firmie POLEX AUTO CENTER. Potem zmiana na Opel Olczak Motors. Dawne czasy. Stało tam auto, które wstawił na lakiernię rosjanin. Auto całe dostało nowy lakier i stało i czekało na odbiór. Stało kilka lat. Włascicielka firmy skierowała sprawe do sądu. No i autko przeszło na nią jako nowy własciciel.

 10. Dla mnie ta historia jest typowa do bólu. Mam cały pojemnik mhm. przedmiotów zamówionych przez klientów, którzy "zapomnieli" je odebrać. Niektóre zalegają po 6 i więcej lat. Dziwnym trafem są to zamówienia na które wpłacono b. niskie zaliczki. Prawnik uświadomił mnie, że bez jednoznacznego wyrażenia woli przez klienta nic nie mogę z tym zrobić. Nasz kraj to opoka niesłowności. Blokowanie kolejki do lekarza, stomatologa, fryzjera itd. Mało kto zadaje sobie trud by odwołać wizytę. nie przychodzi i już. Poszedłem do elektronika dokonac drobnej naprawy. Regały uginają się pod telewizorami, video, cd, monitory. Wiecej niż w MM. Mówię: -Ale ma Pan duży przerób. Odp.; _ Panie, to wszystko jest naprawione tylko klienci nie odbierają 🤣🤣🤣

 11. Kurczę wyjedźcie nim za bramę Postawcie go gdzieś na zakazie parkowania i za parę dni go odholują na parking policyjny najwyżej możesz zapłacić mandat za złe parkowanie i holowanie ale to chyba tańsze niż przez kolejne ileś lat przepychać ten samochód z kąta w kąt

 12. Jest sposób raz w tygodniu wsiadać i jechać do najbliższego fotoradaru równo 101km/h i czekać za tydzień powtórzyc i aż do skutku aż przyjedzie i odbierze auto żeby nie przychodziły mu mandaty.

 13. Pewnie właściciel auta był tak zadowolony z pewnej przez Was wykonanej naprawy, że postanowił dać wam nauczkę. Kupił gruza, i kazał wyremontować, a teraz szukaj wiatru w polu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!