Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Kolizja samochód dostawczy z osobówką Ul. Żegańska 03.12.2020 Warszawa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689-Bardzo dziękuję za obejrzenie filmu i odwiedzenie mojego profilu. Nie zapomnij za subskrybować mojego kanału oraz koniecznie zostaw łapkę w górę i komentarz-
“Warszawa ul Żegańska, Wszystko załatwione miło i spokojnie :)”
Przy wjeździe na rondo samochód dostawczy, źle ocenił wjazd z lewego pasa na rondo i efektem tego było zahaczenie o samochód osobowy który w tym samym momencie próbował wjechać z pasa prawego na rondo. Oświadczenie spisane zostało szybko bez większych utrudnień.
Subskrybuj i bądź na bieżąco
#AutemSzanujeZasady
#ASz
Mój profil został stworzony po to aby:
-Wzbudzić czujność kierowców;
-Nauczyć społeczność, poprawności poruszania się na drodze;
-Szanowania Kodeksu Drogowego;
-Wyjaśnieniu Zasad Ruchu Drogowego;
-Przedstawienia wizualnego zagrożenia na drodze;
-Zadbanie o zdrowie i życie swoje i innych;
-Staramy się być na bieżąco by przedstawiać wam newsy,
wypadki, kolizje, katastrofy, ciekawostki oraz informacje.

Aby strona funkcjonowała prawidłowo prosimy o przesyłanie nam
filmów, zdjęć, opisów sytuacji na mail:
19asz88@gmail.com
lub przez konto na FB:
https://www.facebook.com/AutemSzanuje
za każde zaangażowanie bardzo mocno dziękujemy. ASz

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

2 thoughts on “Kolizja samochód dostawczy z osobówką Ul. Żegańska 03.12.2020 Warszawa

  1. Doświadczony kierowca nigdy nie stanąłby obok samochodu który w ten sposób stoi przed rondem. Teraz Ci ludzie z osobówki też już o tym wiedzą.

  2. Ja bym intuicyjnie nie stawał obok tego dostawczaka…Po pierwsze przez niego i tak nic nie widac z lewej…czyli musi ruszyc wczesniej niz i widac ze stoi przed tym rondem..coś jakby miedzy pasami a nie przy lewej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!