Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Koszt wyłączenia AdBlue

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689👉 Zdajemy sobie sprawę, że AdBlue charakteryzuje się wysokim stopniem awaryjności, a koszt naprawy tego układu nie należy do najtańszych, jednak należy pamiętać, że usunięcie AdBlue niekoniecznie musi przynieść dobre skutki, a konsekwencje wykrycia braku podzespołu nie będą należeć do najprzyjemniejszych. Z racji nie przestrzegania norm emisji spalin może zostać nałożony na nas mandat karny, a także możemy zostać pozbawieni dowodu rejestracyjnego naszego samochodu. Warto zapamiętać, że ingerencja w sprawność układów, które są odpowiedzialne za redukcję emisji spalin jest nielegalna, a cena jaką ponieśliśmy za usunięcie AdBlue wcale nie będzie taka niska.

🔎 Link do artykułu:
https://www.filtry-dpf-fap.pl/aktualnosci/koszt-wylaczenia-adblue

BOSCH SERVICE DARIUSZ PAWLIK
numer telefonu: 725 803 803 📞
adres email: biuro@filtry-dpf-fap.pl 📬

#AdBlue​ #koszt

Wyłączenie AdBlue opinie, Wyłączenie AdBlue cena, Wyłączenie AdBlue Peugeot, Programowe wyłączanie AdBlue, Usuwanie AdBlue cena, Jak wyłączyć AdBlue Peugeot, Demontaż AdBlue, Usuwanie AdBlue Wrocław, Adblue audi a4 b9, adblue tankowanie na stacji, adblue toyota proace, adblue skoda superb, adblue jako nawóz, adblue mercedes, adblue vw, adblue audi a6 c7, tankowanie adblue audi q5, adblue bmw

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

11 thoughts on “Koszt wyłączenia AdBlue

  1. NO niestety podczas sprzedaży "kastrata" należy się jawnie przyznać do braku wymaganego wyposażenia.
    Takie auto z marszu już trzeba sprzedać z opisem uszkodzony AdBlue.

    Inaczej auto wróci …. albo po dobroci albo sąd.
    Wic praktycznie jest się ostatnim właścicielem takiego auta albo obniżamy cenę auta do rzeczywistych kosztów powrotu funkcjonalności :).

  2. Spytajcie się ile osób miało problem z przeglądem albo z policja po wyłączeniu adblue hahaha. Gadacie głupoty i tyle. Koszt wyprogramowania 500 zł i po problemie. Myślicie że tym nagraniem wystraszycie ludzi?

  3. Wymiana pompy adblue w 308 3000-4000zl i gwarancja na rok… Śmiechu warte. Pomijam wtrysk i jeszcze jakieś inne badziewia z tym związane. Nikt by tego nie usuwał gdyby nie było z tym problemu (zamarzanie, krystalizowanie mocznika itp.)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!