Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Koszt wymiany baterii w samochodzie hybrydowym. Jest się czego bać ❓⚡

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Czy wymiana baterii w samochodzie hybrydowych wiąże się z dużym wydatkiem ? W tym filmie omawiam powody awarii baterii hybrydowej, możliwości wymiany, naprawy – regeneracji oraz koszty z tym związane. Czy należy się tego bać ? Zapraszam na film

00:00 Wstęp
00:55 Jak szybko zużywają się baterie w hybrydach
01:48 Co wpływa na zmniejszenie trwałości baterii
04:36 Koszty i możliwości naprawy baterii
08:08 Czy to są duże koszty ? Odpowiedzcie sobie sami

Link do całej playlisty związanej z tematami samochodowymi:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLfP1aEaCJGvk-rYY3CBAXRunvVYRCcAaY

#hybryda #wymianabaterii #Toyota

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

16 thoughts on “Koszt wymiany baterii w samochodzie hybrydowym. Jest się czego bać ❓⚡

 1. Lexus rx450h 2010r przebieg 280tys kilometrow , wymieniłem baterię trakcyjną na nową zakupioną w ASO Lexus- koszt 17000tys zł , na nowej baterii zasięg przejechania na prądzie zwiększył się z ok 1 kilometra do prawie 5 kilometrów. Koszt wymiany w ASO 1800zl w przypadku wymiany poza ASO trzeba zapłacić kaucję 7500zl zwrotną po oddaniu starej baterii.

 2. użytkowałem Lexus NX300H od nowości i przez 7 lat i 160tys efektywność spadła o 1/3 a bateria była na wydłużonej gwarancji aso i wg ich testu ok bo spr. chyba tylko czy nie ma zwarcia.
  Spalanie auta wzrosło przez to o 1.5l. Sprawdzałem to tak jak był nowy byłem w stanie dojechać ostatnie ok. 2km na samym aku do domu a po 6-7 latach brakowało mi 500-800m

 3. Tego boję się najbardziej.
  Jest to podyktowane straszeniem w opiniach w internecie.
  Teraz wiem, że takie opinie piszą głównie osoby które nigdy nawet nie jechały hybrydą.

 4. 10000 za nowa oryginalna z montażem. ? To nie jest drogo. Myślałem ,ze od 30000. Ale ta rada przed sprzedażą😒To taki Mirek handlarz mi się przypomina. Nie igramy z losem. Tylko sprawdzone i dobre rozwiązania. A to musi troszke kosztować.

 5. Rzetelnie przedstawiony temat, a co aut tylko z silnikiem spalinowym, to turbiny i wtryski są już w benzynie też czasem nawet dwumasa też się znajdzie. Więc duże koszty też będą w takich autach nie tylko w dieslu. Odkąd kupiłem hybrydę w zeszłym roku to wiem że do auta bez hybrydy już nie wrócę do auta do codziennego użytku.
  Dobrze ze kilka razy podkreślasz znaczenie utrzymanie filtra i wentyltora który chłodzi baterię, bo to rzecz którą można najszybciej wykończyć baterię poprzez przegrzewanie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!