Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Kowalskie naprawy blacharskie bez użycia spawarki, gwoździ, nitów, śrub czy żywicy :)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Przedstawiam pomysł na drobną naprawę blacharską w samochodzie leciwym którego nikt za drobne nie będzie chciał naprawiać gdyż warsztaty obłożone są drogimi naprawami .
Drobna naprawa blacharska w systemie Adam Słodowy – w dzisiejszych czasach samodzielna naprawa lub oddanie samochodu na złom bo warsztat takiej drobnicy się nie podejmie lub za równowartość samochodu 🙂
Postanowiłem zrobić to systemem na działkowca więc bez użycia spawarki jak i wszelkich neandertalskich metod typu żywica epoksydowa z włóknem szklanym czy szpachlówka z włóknem szklanym – ma być blacha i to z jak najmniejsza ilością szpachli .
Pacjent to Golf 4 kombi i typowa usterka w tym samochodzie czyli skorodowana tylna klapa a więc naprawa skorodowanego poszycia klapy bagażnika z wykorzystaniem dostepnych części od innego modelu samochodu .
#naprawaklapybagażnika #korozja #naprawaskorodowanejblachy

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “Kowalskie naprawy blacharskie bez użycia spawarki, gwoździ, nitów, śrub czy żywicy :)

  1. Szczerze przyznam, że nie znam się za bardzo na takich naprawach. Gdyby coś się takiego stało z moim autem to pewnie zgłosiłabym się do profesjonalnego serwisu tak jak na przykład AutoGamma. Natomiast podziwiam osoby, które mają takie umiejętności, że mogą usunąć usterkę własnoręcznie.

  2. Czy ten klej Bolla wystarczy i bedzie wystarczajacy ze szpachla uniwersalna by utrzymac w całości klapę z tym paskiem blachy – np od naprężeń i drgań przy trzaskaniu klapa?

  3. mi tam klapa bagaznika w golfinie 4 sie trzymaaaa nawet sladu rdzy a stoi na deszczu jezdi po soli w zimie i smiga jestem z niej dumny co prawda ma juz problemy ze skrzynią bo pan mehcanik profesjonalista za cene nowej szkrzyni stwierdzil ze ją zregeneruje

  4. Działać działa, bez przegrzewania spawarką wolniej będzie rdzewieć, raczej mniejszym kosztem pracy i finansów, do napraw karoserii i elementów estetyki bardzo fajna alternatywa. Spoko się ogląda, kreatywnie ,Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!