Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Kupiłem elektryka i… jeżdżę dieslem! Możemy być z siebie dumni! #FarmaZachara #4

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Promocja na ubezpieczenia:
https://mubi.pl/zachar – 150 zł cashback na konto

Kupiłem tu elektryka, a jeżdżę dieslem – czyli naprawa samochodów po portugalsku 🙂
I na tym przykładzie widać, że możemy być z siebie dumni!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

50 thoughts on “Kupiłem elektryka i… jeżdżę dieslem! Możemy być z siebie dumni! #FarmaZachara #4

 1. Ludzie znad Morza Śródziemnego chyba wszyscy mają instrumentalne podejście do samochodów swoich. I cudzych. Pojechałem wynajętym vanem na Korsykę. Jak widziałem, jak napieprzają drzwiami na parkingach, to mi serce krwawiło. A potem zakrwawił portfel.

 2. Odnośnie wymiany silnika w samochodzie elektrycznym, proponuję poczytać założenia testów porównawczych eksploatacji przez 10 lat bodajże 90+ samochodów (el + diesle + benzyna). Wymiana silnika to żadna sensacja.

 3. Super traktor to traktor , praktyczny wygodny . Dokładnie tak auto powinni być praktyczne … lans autem to chyba już przeszłość albo ktoś ma malutkie EGO . . Pozdrawiam i wracaj z materiałami

 4. A to nie jest tak czasami, że w tak gorących krajach celowo montuje się pewne wyposażenie, żeby było odporne na słońce? Nie topiło się, nie blakło itp. oglądałem kilka filmów o samochodach w Dubaju to np. przełączniki w takim Volkswagenie się rozpływają, więc ciekawy mnie po prosty czy taka skórzana kierownica jak się nagrzeje czy jesteśmy w stanie ją dotknąć i czy skóra sie w moment nie wytrze 🤔

 5. No i takiego masz Zachar 😀👍 Kia Optima naprawiana w PL 2 miesiace, ceed nieco krócej… także chyba aktualnie nawet Koreanczycy maja problem z czesciami 😀😀
  Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Viole ❤❤

 6. Hej Zachar! Pewnie nie pamiętasz, ale dawno temu pisaliśmy przez messengera na temat życia w Portugalii, mojego Golfa R, kosztu zakupu i utrzymania samochodu. Wysłałem Ci link ze standvirtual. W filmie oddałeś to, co od dawna powtarzam moim znajomym z Polski na temat rynku samochodowego w Portugalii. Import samochodu się opłaca, ale na pewnych warunkach i małej lawiracji w przepisach. Ja na stałe mieszkam na północy Portugalii w Porto. Jeśli będziesz przejazdem na północy, daj znać, spotkamy się na małą kawę i pokaże jak Portugalczycy importują samochody. Temat rzeka 😉 Pozdrawiam Adrian.

 7. A już myślałem że Zachar kupił diesla żeby mógł do niego spuszczać ropę z traktora 🤣😉 A tak na poważnie w życiu bym się nie spodziewał że w elektryku może tak szybko się skończyć silnik.

 8. Podonie jest większości krajów min Hiszpanii czy Włoszech. Ludzie nie zmieniają tak często aut o nie muszą. Co do samej Portugalii – mieszka tam mnóstwo rezydentów z różnych krajów. Stare wąskie uliczki powodują że głownie auta są małe kompakty głownie francuskie – włoskie i hiszpańskie. Portugalia zawsze była droga w porównaniu np do Hiszpanii

 9. "Tak tak jesteś kwiatem lotosu" hahah wyczułem małą ironię 😀 Super działania Zachar, ktoś kto siedzi przy komputerze kilka dobrych lat na pewno zazdrości. Ja zazdroszczę 🙂 Zdrowia!

 10. Zachar ty jesteś pechowcem ja kupiłem s maxa titanium 1.5tys £ włożyłem w niego 8 tyś po ostatniej usterce sprzedałem go za cenę złomu 500£ nie chciałem juz na niego patrzeć następnie kupiłem s maxa 2013 za chyba ponad 8tys£ w nie caly tydzien okazało się że skrzynia biegów jest uszkodzona oddałem od sprzedawcy kupiłem teraz toyota prius plug-in 2013 i jak jest zimny wydaje dziwny metaliczny dźwięk mechanik po całym dniu nie ma pojęcia co jest usłyszał raz mówi że ciężko zlokalizować problem czekam na napinacz łańcuszka rozrządu, ale czy to to nikt tego nie wie

 11. Będąc ostatnio w Lizbonie byłem zaszokowany, jak dużo auto z czasów mojego dzieciństwa tam widziałem: pierwsze Civici, pierwsze Micry, a nawet widziałem Mazde mx-3 (taką samą, jak moje pierwsze auto). Wywnioskowałem, że ludzie ich tam nie zmieniają, bo skoro rdza ich nie zjada (jak u nas), a auta są świetne to po co. Myślisz, że wynika to z tych podatków, o których mowa, czy też moje wnioski są jednak trafne?

 12. Od paru odcinków śledzę poczynania Zachar na farmie no i cos mi nie pasowała aura. Piękny kraj i podejście ludzi całkiem inne. Maja czas i nikt ich nie goni i to jest recepta na szczęśliwsze zycie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!