Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

kupiłem Renault Kangoo ale dlaczego

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689odpowiedź we filmie
moja książka: http://sklep.zlomnik.pl/ksiazki-ebooki/51-ameryka-wedlug-zlomnika-ksiazka-w-twardej-oprawie.html

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

46 thoughts on “kupiłem Renault Kangoo ale dlaczego

  1. Zlomnik, przez Ciebie kupilem kangoo. Idz do diabla! Wtyczka od ECU zepsuta, zepsute kierunki (zintegrowane z UCH, ktory spalil sie przez awaryjne w przyczepie) pompa paliwa spalona, 6 bledow komputera trudnych do interpretacji, nie dziala predkosciomierz, padla cewka a nie wszystkie zamienniki pasuja, szyba przednia pekla bez powodu. Elm obsluguje tylko silnik do reszty trzeba clipa. Zawieszenia i drobiazgow nie licze a Auto mam dopiero ROK!!!

  2. Kangoo to świetny wóz. miałem okazję nim jezdzić 2 tygodnie w ramach auta zastępczego. To auto do pracy więc nikt nie wymaga że będę jechał nie wiadomo jak szybko, 23 latek wygląda w nim jak młody przedsiębiorca albo pracownik w aucie służbowym więc 0 wstydu, genialna widoczność i ładowność. Coś pięknego

  3. Mój Tata miał kangoo I z dieselkiem 1,9 ok. 60 koni. Trzymałem za te uchwyty na podszybiu po stronie pasażera i cieszyłem się krzycząc „sibko, sibko!”. Blaszakiem jeździliśmy każdego roku na wakacje pół mojego dzieciństwa. Marzę o takim jak Pana jako mój 2. samochód po obecnym w203.

  4. Faltdach góra…po Twoim filmiku z twingo 1 i apelu na koncu filmu zeby kupować i ratować twingacze..nabylem twingo z faltdachem..też czerwone…teraz tylko rok pracy nad nim i za rok wyjezdzam na droge:-)))

  5. Niedawno musiałem się pozbyć Peugota Partnera, śmiejcie się ale prawie płakałem jak sprzedawałem. A musiałem to zrobić bo lista koniecznych napraw była zbyt duża a i rdza go nie szczędziła. Jeśli chodzi o przyjemność z jazdy, użyteczność, niewielkie rozmiary przy sporej pakowności, rocznik 2007 RIP. Zamieniłem na Partnera 2012, jest oczywiście nowocześniej ale jest już sporo większy i ma sztywne zawieszenie, poprzednim mogłem ciąć przez dziury a tutaj trzeba zwalniać.

  6. Zlomnik jeśli chodzi o Twojego niby rywala motobiede o którym wspominasz na początku to prawdę mówiąc do pięt Ci nie dorasta. Chyba 3 razy próbowałem obejrzeć jego odcinki bo fajne auta prezentuje ale niestety jego "poczucie humoru" i idiotyczne teksty zmusiły mnie do zmiany kanału w trybie natychmiastowym. Za to Ciebie można słuchać bez końca !

  7. jest jeszcze taki wóz jak Ford Fusion. Nagrasz coś o nim. Ma on potencjał bo był produkowany 2002-2012 i tyle. bez żadnej kontynuacji więc ma potencjał jak za ileś lat będzie się miało zadbany niezajechany egzemplarz

Dodaj komentarz

Zadzwoń!