Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Lekcja z kursu online rysowania schematów w SeeElectrical – KursyAutomatyki.pl/see

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Chcesz się nauczyć podstaw automatyki w praktyce? Zobacz darmowy minikurs: https://kursyautomatyki.pl/miniyt – Natychmiastowy dostęp do 4h video!

Zobacz darmową wersję kursu ► https://kursyautomatyki.pl/minisee
Zobacz pełną wersję kursu ► https://kursyautomatyki.pl/see

Autor kursu: iAutomatyka.pl | Agata Stadnicka

Zapraszam Cię na minikurs, który stworzyłam z myślą o wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę rysowania schematów elektrycznych przy użyciu programu SEE Electrical.

Minikurs składa się z 8 odcinków pełnego Kursu rysowania schematów elektrycznych w SEE Electrical i wprowadzi Cię w podstawowe zagadnienia związane z obsługą tego oprogramowania. Minikurs, który masz przed sobą, rozpoczynam od pokazania Ci, w jaki sposób możesz pobrać darmową wersję TRIAL programu SEE Electrical, aby bezpłatnie rozpocząć swoją przygodę ze schematami elektrycznymi. Następnie dowiesz się czym są i do czego służą dwa bardzo ważne elementy interfejsu programu, czyli eksplorator projektu oraz eksplorator symboli. Nauczysz się jak założyć nowy projekt i dodać do niego nowy schemat zasadniczy. Z moją pomocą wstawisz na schemat pierwsze linie potencjałowe i połączeniowe, wyszukasz i dodasz wybrane symbole z biblioteki symboli, a także poznasz metody prawidłowego łączenia symboli.

Każdą lekcję uzupełniłam dodatkowo o zestaw ćwiczeń – wykonując je na bieżąco, razem ze mną, błyskawicznie utrwalisz przyswajany materiał.


Kursy dla Automatyków ►https://kursyautomatyki.pl
iAutomatyka.pl ► https://iautomatyka.pl
Dołącz do Klubu Automatyka: ► https://klubautomatyka.pl

Subskrybuj ► https://bit.ly/1TNPUO2
Facebook ►https://www.facebook.com/iautomatyka

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

12 thoughts on “Lekcja z kursu online rysowania schematów w SeeElectrical – KursyAutomatyki.pl/see

  1. Chciałbym zauważyć, ze w dużych maszynach gdzie jest bardzo dużo rzeczy w planie, to jest to jeszcze podzielone na rozdziały. Np w wtryskiwarkach od krauss maffei, elementy grzewcze jak ogrzewanie formy lub ślimaka jest w odpowiednim dZiale. I są podpisane przeważnie jak pani powiedziała. 🙂

  2. Wygląda na to, że będzie to bardzo dobry kurs. Używamy go w technikum elektrycznym. Brakuje informacji jaka to jest wersja programu (30 dniowa lub wolna odnawialna co miesiąc ograniczona do 3 projektów).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!