Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ludzie myśleli, że jest zwykłym radzieckim elektrykiem. Ale kiedy weszli do jego domu, zaniemówili!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Pod koniec 1993 r. w Kirowogradzie (obecnie Kropywnycki) na Ukrainie w samotności zmarł 72-letni Aleksandr Ilyin. Niedługo po pogrzebie cała lokalna opinia publiczna i media mówiły tylko o nim. Jak się okazało, skrywał on wielką tajemnicę, która zszokowała cały świat…

SUBSKRYBUJ kanał Niesamowite fakty.

Aby wesprzeć kanał Niesamowite fakty, zaznacz “lubię to” i podziel się interesującymi filmikami z przyjaciółmi.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

50 thoughts on “Ludzie myśleli, że jest zwykłym radzieckim elektrykiem. Ale kiedy weszli do jego domu, zaniemówili!

  1. Nie wiem czy w ogóle ktoś pofatygował się o sprawdzenie tego w necie…i na moje oko to zwykła ściema nakręcona bo nagle naród ukraiński taki fajny. Jeśli ktoś znajdzie potwierdzone info proszę o link.

  2. Kochani, zakupy przez Internet na RTV EURO AGD są okazją do wciskania staroci? wtedy gdy klient nie dopatrzy, że zmuszony do ponownego wypełnienia wniosku na raty, nie zauważył podmiany Zmywarki, którą wybrał w pierwszym zakupie tj. Whirpool WFC 3C26 PFX : anulowany bez podpowiedzi i podania przyczyn. Ponowiłam i nie dopatrzyłam zamiany na: Whirpool WRFC 3C26 X – ( te same znaki: 8 z 10 ) droższa i bez trzeciego kosza w dniu 09.03.2022. Prosiłam RTY EURU AGD o wymianę i podałam przyczyny. Odpis : NIE. To był mój trzeci – ostatni zakup u BIEDNYCH CHCIWCOW – RTV EURO AGD. W dodatku przywieźli nie specjalnie, ( samochodem ciężarowym załadowanym w 80% tak, że szukali Zmywarki w samochodzie) a nie pozwalają zwrócić Zmywarki do najbliższego swojego salonu ok. 35km, tylko do swojej siedziby, ( ok. 250km ) zastrzeżonej w Umowie kupna – aby kupujący nie mógł dokonać zwrotu. Praktyki Monopolisty ? A naprawa to gdzie, czy możliwa w najbliższym Serwisie? Chcę ją zamienić, albo zwrócić: ale u NICH – wszystko na NIE . Czy są życzliwi w traktowaniu swoich klientów Internetowych ?–NIE, NIE!!! Jeszcze zdążyli by wymieniź, albo zdążyła bym zwrócić do najbliższego Salonu, ale do Ich siedziby – jaki koszt do poniesienia ? – blokujący zwrot !!! Oto Monopolista – traktujący tak swoich Klientów Internetowych !!!!!

  3. Takich historii, choć nie aż w takim wymiarze jest znacznie więcej. Tu i ówdzie słyszy się o zmarłych biedakach, którzy w tapczanach trzymali całe fortuny juz dawno zdenominowanych banknotów (nie z ich nabycia, ale "skitrane" na czarna godzinę, których nie potrafili wykorzystać. Sam widziałem pod namiotowym z brezentu garażem piękne dwa samochody, które nieużywane stały tak 30 lat, aż się zapadły z rdzy, prawdopodobnie z ich właścicielem. Było to w czasach, kiedy nowy samochód wart był pół domu w dużym mieście. Ot i zajob ludzki, tak, jak i w tym filmowym przykładzie!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!