Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

#Magbud #Płock Łyżka Skarpowa / Remont generalny / wytaczanie / tulejowanie / kasowanie luzów

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689#MAGBUD​ #remontmaszynbudowlanych​ #wytaczanie​ #tulejowanie​ #kasowanieluzów​
Zapraszamy do współpracy.
—-
Montaż filmu: https://skuteczni.net/

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “#Magbud #Płock Łyżka Skarpowa / Remont generalny / wytaczanie / tulejowanie / kasowanie luzów

 1. Remontuje chwytak starego cyklopa. I etz ma powybijane strasznie otwory i tak trafilem na ten kanał xD W ramie gdzie sworzen jest zablokowany i sie nie obraca, otwor sie wyrobil wiec napawam elektroda, potem zdzieram frezem widiowym na wymiar sworznia. Ale tu to widze profesjonalna robota
  Ciekawe czy autor tulejowal keidys cyklopa xD

 2. Taki film,to milo obejrzeć "od dechy-do dechy",troszkę głośno muzyka czasami (moim skromnym zdaniem) i trzeba się wsłuchiwać co Kolega mówi 🙂
  Myślę ,że skarpówki trochę po dupsku dostają przy normalnym kopaniu… Bo tylko trochę,bo na chwilę to szkoda czasu na przekładanie łyżki – a opory pewnie stawia niewspółmiernie większe niż łyżka "rozsądnej" szerokości ze zdrowymi zębami.
  Jako raczkujący tokarz bardzo wiele wynoszę z takich filmów. Powoli kompletuję/uzbrajam w maszyny i inne klamoty mój warsztat,który jest mi pomocny w gospodarstwie… Co najważniejsze sprawia mi ogromną frajdę,tylko czasu ciągle malo 😉
  – Pozdrawiam ,Paweł.

 3. Problemem nie jest sworzeń 65, cienka tuleja czy brak uszczelnień na łączeniu tulei i sworznia. Problemem jest stosowanie łyżki skarpowej z przekosem jako zamiennika łyżki kopiącej. Żadna skarpówka hydrauliczna nie wytrzyma intensywnej pracy przy kopaniu a do tego są najczęściej stosowane – lemiesz bez zębów oraz 2m szerokości i robota idzie jak szalona tylko potem tylko płacz że skarpówka ma luzy.

 4. Witam tak jak poprzednie filmy tak i ten fantastycznie się ogląda . Zawarte jest w nich bardzo dużo fachowych informacji , detali i porad. Wykonane prace w waszym zakładzie są wykonane na najwyższym poziomie i z pasją . Można mieć tylko nadzieje, że więcej warsztatów będzie podchodzić do remontów w taki sam sposób. Dziękuję bardzo za pozytywne słowa pod moim adresem . Pozdrawiam Marek z okolic Gdańska.

 5. Kolejny świetnie wytłumaczony filmik.
  Co do nowych tematów jak Pan wspominał o precyzyjnych pracach koparką czy miał Pan styczność z szybkozłączami obrotowymi 360 stopni np. Rototilt, Engocon i miał możliwość napraw taki szybkozłączy?
  Na pewno proszę nagrywać kolejne filmy bo widać że pracuje Pan z pasją. Pozdrawiam ;))

Dodaj komentarz

Zadzwoń!