Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

MAGBUD – remont maszyn budowlanych #wytaczanie #tulejowanie #kasowanieluzów

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689#MAGBUD #remontmaszynbudowlanych #wytaczanie #tulejowanie #kasowanieluzów
Zapraszamy do współpracy.
—-
Montaż filmu: https://skuteczni.net/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

47 thoughts on “MAGBUD – remont maszyn budowlanych #wytaczanie #tulejowanie #kasowanieluzów

 1. Cześć 🙂
  Bardzo profesjonalna naprawa i objaśnione wszystko w przyswajalny sposób dla zwykłego zjadacza chleba. Jakieś namiary na te uszczelniacze smaru mogę prosić?
  -Dziękuję za ten film i pozdrawiam.
  Paweł.

 2. Ale to miało się popsuć znowu bardzo szybko a Pan to naprawił w taki sposób, że właściciel długie lata nie będzie miał problemu z tą częścią koparki ..Jest Pan ZAWODOCEM ,mam tylko nadzieję że młodzi garną się do pracy bo z taki fachowcem pracować to czysta przyjemność .Powodzenia życzę

 3. W mojej ocenie bardzo profesjonalna naprawa i świetnie objaśniona. Duży nacisk w tej prezentacji kładzie Pan na uszczelnienia sworzni i pierścieni. Mam w tej kwestii pytanie, czy w minikoparkach również występują uszczelniacze ?

 4. mega dobrze tłumaczysz co, jak i dlaczego. Po takim serwisie maszyna nie jest przywrócona do oryginału a podrasowana dla jak najdłuższej żywotności! Oby więcej ludzi, którzy robią to w czym są naprawdę dobrzy! SZACUN

 5. Fantastyczna robota. Potężna dawka wiedzy którą potrafi pan przekazać to skarb. Widać że fachowiec z doświadczeniem bierze się do pracy. Dzięki za materiał:)

 6. Witam Mi się podoba lecz przy dzisiejszym rynku nikt by mi maszyny nie postawił gdybym nie robił mobilnie a wiem ile czasy trzeba poświęcić na tak dobrą robotę jaką Pan pokazał.Musiał bym się przebranżowić na infolinię,,Panie kiedy można po maszynę ? jeszcze nie gotową?Tak to dziś wygląda.Pozdrawiam Pana serdecznie.

 7. Świetny film jak powinno się naprawiać maszyny. Miło widzieć jak mechanik myśli za klienta aby maszyna chodziła bezawaryjnie jak najdłużej. Szacunek za podejście do wykonywanej pracy 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!