Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Mazda CX9…Regeneracja przekładni kątowej i koszty, które mocno zaskoczyły klienta

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Nie wszystko regenerujemy sami. Trafiła do nas Mazda CX9 gdzie klient chciał zregenerować przekładnie kątową. Sami nie wykonujemy takich regeneracji. Wysłaliśmy część tam, gdzie prosił nas o to klient. Jak skończyła się ta historia? O tym dowiecie się z materiału. Podpowiemy że nie tylko z przekładnią kątową był problem.

A po obejrzeniu nie zapomnijcie o łapce w górze 😉👍
Miłego oglądania 😊📺

AUTOmatyczni ➡️ https://www.facebook.com/AUTOmatyczni
MVS➡️ https://www.facebook.com/MVS.regeneracja.konwerterow
Automatyczne skrzynie biegów ➡️ https://www.facebook.com/gronek.maciej

📷 Instagram:
https://www.instagram.com/skrzynie_li

👉 Więcej informacji o nas znajdziecie
Automatyczne skrzynie biegów: http://www.asb-grudziadz.pl
Regeneracja konwerterów: https://www.mvs.auto.pl/

📧 W razie pytań zapraszamy do kontaktu
Automatyczne skrzynie biegów: skrzynie@automatyczni.com
Regeneracja konwerterów: konwertery@automatyczni.com

☎️ Masz pytania? Zadzwoń
Regeneracja konwerterów: 502 300 194
Automatyczne skrzynie biegów: 513 086 104

#AUTOmatyczni #Automatyczneskrzynielisiekąty #MVS

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

32 thoughts on “Mazda CX9…Regeneracja przekładni kątowej i koszty, które mocno zaskoczyły klienta

 1. Nawet nie widziałem ze mazdy sa aż tak problematyczne a cena serio kosmos klient pewnie spadł z krzesła, ale no coz za jakość naprawy się płaci nie ma ze boli i nie ma na tym co oszczędzać 😀

 2. Kupujemy takie samochody , niezdajac sobie sprawy z tego jaki mogą być koszty naprawy. Dzięki wam już wiem jak to jest i następny mój samochód będzie jak naj mniej zaawansowany technologicznie . Zwyczajnie szkoda życie i zdrowia na to tyrać.

 3. Szkoda czasu i nerwów, bo starasz się, żeby zrobić jak najlepiej, pieniądze żadne, a klient i tak nie będzie zadowolony. Jeśli z doświadczenia wiem, że coś kosztuje 4 tys. a ktoś przekonuje, że można to zrobić za połowę ceny, to uprzejmie dziękuję i niech jedzie tam, gdzie zrobią mu taniej.

 4. montaż/demontaż skrzyni 2000-2500zł? Moim skromnym zdaniem cena kosmos. Generalnie kiedyś zdecydowałem się na naprawę skrzyni automatycznej i do dziś żałuję… Obecnie wolałbym zakupić i wymienić na sprawną używkę.

 5. Właśnie dlatego nigdy nie kupię samochodu ze skrzynią automatyczną. Od ponad 20 lat jeżdżę manualami i nigdy nie miałem awarii i kosztów z nimi związanymi. Chcesz jeździć automatem to będziesz zostawiał worki pieniędzy u macherów od skrzyń. I wiem co mówię bo znam wiele takich przypadków w rodzinie i wśród znajomych.

 6. Myślę że rowki wielofrezu zostały wypalone łukiem elektrycznym w twardym materiale (tzw. Elektrodrążarka). Dlatego taka chropowata powierzchnia. Może metoda się sprawdzi. Pozdrawiam.

 7. Jeżeli ktoś kupuje samochód z innego rynku niż własny, nie myśli o dostępności części zamiennych i kosztach serwisowania i napraw to sam sobie jest winny takich kosztów i problemów.

 8. Szkoda nerwów dla takich klientów
  Kupił świadomie zloma zaa oceanu i chciał dalej szukać oszczędności u uczciwego podmiotu.
  Trzeba takich klientów uświadamiać,że istnieją inne środki transportu,jak np rower i tam na pewno koszta utrzymania to nie przerosną 😁

 9. Koszty i tak ok. Ja bratu w santa fe robiłem praktycznie to samo z przeglądnięcie skrzyni i konwentera, nową obudowa mechanizmu różnicowego, nowym zestawem naprawczym przekładni kątowej z Korei wyszło 9000 nielicząc własnej roboty. A skrzynia i konwenter był oczywiście u Automatycznych

 10. Co do półosi i wszystkiego co związane z frezami przegubami i półosiami to polecam firmę Motomax z Torunia. Wałki półosi przeguby itp robią na wymiar wzmacniają hartują itp wytrzyma z 3 razy więcej jak seria 😉🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!