Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Mercedes Actros. Pierwszy serwis. Problemy z Iveco. Sprawy organizacyjne #173

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Vlog z pracy kierowcy, właściciela ciężarówki. Pierwszy serwis odebranego niedawno Mercedesa Actrosa. Problemy z Iveco oraz opowiadam o sprawach organizacyjnych.

Instagram:
https://www.instagram.com/dziad_typowy/

Mail:
dziadtypowy@gmail.com

#dziadtrans #vlog #kierowca #ciężarówki #przewoźnik

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

36 thoughts on “Mercedes Actros. Pierwszy serwis. Problemy z Iveco. Sprawy organizacyjne #173

 1. Poziomowanie auta masz na desce koło hamulca ręcznego (na pilocie nie ma) a gdybyś szukał podłączenia do węża do opon to szukaj pod maską prawa strona jak mnie pamięć nie myli tam idą przewody pneumatyczne i jest zworek.
  Jeździłem mp5 z tabletami i tak jak do skrzyni da się przyzwyczaić potrzeba czasu no i obowiązkowo dodatkowe MOCNE światła cofania przy rowerówkach. Ogólnie Mercedesy są sztywne ale ja to lubiłem w nim że jest do bulu przewidywalny w zakrętach, na bank poczujesz że przesadzasz z gazem w zakręcie.
  Z pierdół które lubią się jeszcze jebać to pompka do spryskiwaczy jak często masz rezerwę to przepala się.

 2. I znów okazuje się że transport się nie opłaca że to za duże ryzyko więc trzeba brać kolejne auto a nawet dwa później znów dwie naczepy do nich ale to się nie opłaca nie zakładajcie firm, paliwo drogie, wszystko drogie a kolejne auta to jest przykład jak transport się nie opłaca że trzeba wziąć kolejny skład brak słów do Pana wiecznych narzekań i kłamstw żeby inni nie zakładali firm a Sam się rozwijać z floty 3 aut bo wtedy Pana oglądałem teraz mieć taką flote brak słów

 3. MP4 mmm. Mojwe pierwsze auto. Bardzo, bardzo miło wspominam. Płaska podłoga, Gigaspace…. Co do skrzyni to da się przyzwyczaić i ogarnąć. Mi to nie przeszadzało, ba, po czasie zapomniałem o tym. Potem przesiadka na dafa i dramat… Nigdy więcej dafa! PS: fotel pasażera – ten zwykły taboret jak u Ciebie – okazał się bardzo praktyczny. Potem miałem same na pneumatyce, za cholere nie wiem po co.

 4. "Dziad" wziął Actrosa bo dostał na niego najlepsza ofertę leasingową. A że Mercedes prowadzi w sieci akcję reklamową to już zupełny przypadek…
  Biznes jest biznes.

 5. Teblety w mercedesie strasznie słaba jakość wyświetlania obrazu szczególnie w nocy a kamerki się sprawdzają podczas mijania na ciasnych drogach i cofanie na prawe lustro to całkowicie inny poziom. A w deczczu i pierwszych modelach był problem z ogrzewaniem kamerek i nic widać nie było. A najgorszy jest brak bagnetu do oleju w mp5 u nas w firmie wystąpiła usterka czujnika i przy 340tys motorschaden

 6. Kurde ale Ci się oberwało w komentarzach ostatnio…..szczerze czytając to nawet oglądałem od dechy do dechy 😀 nie wiem skąd takie wnioski wyciągnęli słuchacze ale YT to stan umysłu więc….😉 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!