Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Miasto nie jest dla rowerów!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Chcesz pomóc w rozwoju kanału?
Sprawdź: https://patronite.pl/samochodoza
https://www.facebook.com/samochodoza/

Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną – SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i otoczenie, powodują niszczenie mienia publicznego i prywatnego, a także zagrażają zdrowiu i życiu innych osób, zwierząt oraz roślinności. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na tym kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

Tagi: warszawa samochodoza stop cham samochody polscy kierowcy chodnik ddr

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

30 thoughts on “Miasto nie jest dla rowerów!

 1. Po chuj Ty blokujesz tego mercedesa, jak ma zastawiona droge i nie może przejechać? Powinieneś dostać słony mandat za korkowanie miasta. Jak by w tym korku kilkadziesiąt metrów dalej jechała karetka na sygnale to dalej byś nie pozwalał kierowcy merola przejechać? karetka na sygnale, nie mogac przejechac wjedzie w desperacji na chodnik pełny ludzi i ominie nagrywajacego, bo ratuje komus zycie. I takie blokowanie rozładowania ruchu moze stworzyc powazne zagrozenie, juz pomijam ze np ludzie nie dotra do pracy czy urzedow.

 2. Facet masz miejsce zostawione żeby zgodnie z prawem ominąć pojazd który niezgodnie z prawem zajmuje ścieszkę rowerową…
  Miej trochę zrozumienia, dla człowieka który 12h biega po piętrach, i stara się pod presją szefa/kierownika dostarczyć paczki w odpowiedniej sferze czasowej.
  W niektórych sytuacjach nie ma naprawdę gdzie stanąć, biorąc pod uwagę np. Warszawę…
  Użyj głowy społeczniaku…

 3. Jest to śmieszne, co robisz, ale zarazem wkurwiające, sam jeżdżę dużym autem, gdzie towar do zrzucenia swoje waży, a według mnie lepiej stanąć na chodnik, gdzie przechodzień, czy rowerzysta zawsze da radę cię obejść'/objechać, a stając na jezdni przy jakiejś krzyżówce – robisz bardzo duży korek w godzinach szczytu dla pojazdów. Nie chciałbym trafić na Ciebie, a Ty pewnie na mnie.

 4. 2:05 Ludzie w takiej Italii jak widzą aktywny rozładunek to się nie wtrącają, helikopterem towaru nie zrzuci, a w Polsce trafiają się nadgorliwcy. Oczywiście ton kierowcy nie na miejscu, powinien wytłumaczyć o co chodzi lub jeśli rowerzysta nie może ominąć go innym pasem ruchu (np. pasem ruchu pieszego, pasem zieleni, lub drogą) odjechać na chwilę Umożliwiając rozładowanie zatoru…

  8:40 Oni tak samo nie mają prawa omijać innym pasem ruchu, jak Ty Panie samochodoza nie masz prawa chodzić po pasie dla rowerów, przy wolnym pasie pieszym… xD

 5. najpierw przez lata likwidowali na wniosek takich idiotów jak autor filmu likwidowano miejsca postojowe a teraz zdziwienie że ktoś przywiózł towar i gdzie się musi zatrzymać żeby go wyładować

 6. Idź popracować w kurierce albo jako taksówkarz to ci się odechce takich akcji. Oni faktycznie nie mają gdzie stanąć, większość nie chce robić nikomu na złość. A robota musi zostać zrobiona

 7. Kurierów to ja akurat rozumiem bo gdzieś trzeba stanąć ze by paczkę dostarczyć a nie zawsze niestety jest gdzie. Ciekawe czy co niektórzy zamawiając coś pilnego byli by zadowoleni gdy by nie otrzymali paczki z tego względu że kurier nie miał gdzie stanąć. W niemczech jest to normalne i nikt nie robi z tego problemu ale Polska to dziwny kraj.

 8. Tam w ogóle powinien być zakaz wjazdu samochodom, bo to co się dzieje na tej ulicy jest straszne! A chodnik tak wąski, że dwie osoby ledwo się mogą minąć

 9. Już niedługo pojawią się zakazy wjazdu samochodami do mist i wtedy zobaczymy czy rzeczywiście miasto to nie jest miejsce dla rowerów. Nie jestem zwolennikiem takich zakazów, ale patrząc na zachowanie niektórych kierowców zaczynam powoli zmieniać zdanie.

 10. Rozumiem rowerzystę ale trzeba być człowiekiem i zrozumieć innych a nie zachowywać się jak ju….,w końcu jesteśmy ludźmi a nie robotami ściśle wypełniający polecenia ja władzy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!