Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Miernik dla elektryka i elektronika – Skopometr – multimetr z funkcją oscyloskopu Mustool MDS8207

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689#electric #money Miernik MDS8207: https://ban.ggood.vip/HWpw
Kod – kupon na niższą cenę zakupu: BG698207
Miernik MT8206: https://ban.ggood.vip/HWqy
#Banggood 11.11 Shopping Festival 2019 https://bit.ly/2NtGBaM
Prezentacja MT8206 https://www.youtube.com/watch?v=kPG3g_eOw9E #vteka
#forumwiedzy
#podłączenie
#electric
#schodowy
#connection
#socket kontakt biznesowy
business contact: vtekapolska@gmail.com

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

19 thoughts on “Miernik dla elektryka i elektronika – Skopometr – multimetr z funkcją oscyloskopu Mustool MDS8207

  1. Chciałem się podzielić jednym pomysłem o Bateriach Zwykłych i Alkalicznych. Jestem zadowolony z obydwuch Baterii Zwykłych i Alkalicznych, moim zdaniem Baterie zwykłe te tajsze powinny być stosowane np: do różnych swioch zabaw Testów i swoich doświadczeń, Baterie Alkaliczne te droższe powinny być stosowane: Samochodzikach, Dedektorach, Miernikach, Wskaźnikach.

  2. Strasznie powolny ten miernik. Może być mocno wkurzające, to oczekiwanie na wynik pomiaru 2 sekundy, czy nawet dłużej. Najtańsze mierniki są trzy, cztery razy szybsze niż ten. Nie popisali się Chińczycy pod tym względem.

  3. Siemka mam prośbę czy byś mógł zrobić jedno zadanie na dziś albo jutro proszę❤💕.
    >>>W obwodzie szeregowym RLC zmierzono (miernikiem ustawionym na pomiar wartości skutecznej) napięcia U = 5 V, UC = 7 V, UR = 4 V. Oblicz wartość napięcia UL

  4. To nie jest miernik dla elektronika, bo elektronik gardzi takimi zbędnymi gadżetami. To jest miernik dla amatora, któremu wydaje się, że awansuje na elektronika po zakupie tej zabawki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!