Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Miernik elektroniczny – jak używać ? jak mierzyć napięcie, prąd, ciągłość ?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Jeżeli film jest Tobie pomocny, to polub ten film, subskrybuj kanał i dodaj komentarz pod filmem. Z góry dziękuję.
Zobacz, jak korzystać z multimetru przy różnych pomiarach samochodowych, dzięki czemu możemy znaleźć lub wykluczyć różne usterki elektryczne i nie tylko. Multimetr powinien mieć każdy z Was, a jaki kupić? Mogę polecić ten, co sam używam – NEO 94-001 – sprawdza się bardzo dobrze i ma dodatkowe funkcje, jak podświetlenie, pomiar temperatury, sygnał dźwiękowy, duży ekran i inne dodatkowe.
Tutaj jego aktualna cena: https://goo.gl/pGSVFy

Przy najnowszych pojazdach, alternatorem steruje sterownik silnika, tak by zmniejszyć napięcie ładowania, gdy nie jest konieczne pełne, stąd na mierniku możemy mieć do czynienia ze zmianami wartości napięcia. Np. Raz 12V, a za jakiś czas 14, ale dotyczy to nowszych pojazdów, dzięki czemu oszczędzamy nasz akumulator i zmniejszamy obciążenie silnika.

1Ah = pobór prądu 1A przez godzinę lub 2A przez 1/2 godziny, itp. W instalacji 12V, 1A = 12W.

Tutaj moja recenzja tego miernika:
https://www.youtube.com/watch?v=ApW5o8sV1DY

Jeśli film się Tobie spodobał, udostępnij dalej swoim znajomym, co pomoże w rozwoju projektu AUTO FAN – Zrób To Sam 🙂

———————-
Jeśli chcesz wesprzeć rozwój kanału AUTO FAN – Zrób To Sam, to:
———————-

1. Subskrybuj kanał (Kliknij link i potwierdź)
https://www.youtube.com/channel/UCQSHT4Sgs0CtHOjdgjiuKZQ?sub_confirmation=1

2. Wbijaj na Fejsa (Kliknij link i polub)
https://www.facebook.com/AutoFanZrobToSam/

——————–
PARTNERZY AUTO FAN – Zrób To Sam:
——————–

1. AUTO-TRONIC Elektronika Samochodowa w Bytomiu
https://www.facebook.com/autotronic.elektronikasamochodowa

Na hasło: AUTOFAN możliwy rabat na usługi w warsztacie, warto próbować :), oczywiście jeśli jesteś fanem AUTOFAN – Zrób To Sam.

2. AUTO PARTS – Części Samochodowe w Internecie
https://www.facebook.com/apartspl

W sklepie internetowym: http://www.APARTS.pl rabat dla fanów “AUTO FAN – Zrób To Sam” z kodem rabatowym AUTOFAN – warto korzystać 🙂 – POLECAM

#autofan #motoryzacja #auto #samochód #opel #poradnik #car #bogdan #diy

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Miernik elektroniczny – jak używać ? jak mierzyć napięcie, prąd, ciągłość ?

  1. Genialny filmik. Wreszcie nauczyłem się nie tylko jak to wszystko działa, ale też jak mądrze korzystać z miernika.

    W zimie posprawdzać sobie instalację to wręcz obowiązkowo, bo na dwóch autach już miałem nieprzyjemne niespodzianki. A sama wymiana akumulatora nie wystarcza.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!