Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Mikavi PQ4 Dual wszystkomająca kamera samochodowa – wideorejestrator jazdy

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Mikavi PQ4 cena: https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-mikavi-pq4
Mikavi PQ4 Dual cena: https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-mikavi-pq4-dual

REKOMENDACJE ZAKUPOWE: https://testhub.pl/rekomendacje

Strona: http://testhub.pl

Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/user/MocnyVlog

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “Mikavi PQ4 Dual wszystkomająca kamera samochodowa – wideorejestrator jazdy

  1. A co powiecie o 70mai A500S? Tez ma dwie kamerki, opcje zasilania parkingowego i jest w nizszej cenie. Czytalem opinie na temat Mikavii ludzi ktorzy kupili i są opinie, że za tą cenę spodziewali się znacznie więcej. Co sadzicie o 70mai A500S jako alternatywa w nizszej cenie vs. Mikavi?

  2. A ja jestem bardzo zadowolony z tej kamery. Jakoś kamery jest dobra tak samo jak obraz. Zamontowałem i przetestowałem, jak dla mnie czego chcieć więcej skoro nagrywa i wszystko widać? Przecież wideorejestratorem nie nagrywa się filmów do kin ani reklam, to ma służyć „ w razie W”. Szkoda tylko, że przy dwóch kamerach max 30 klatek..

  3. Niestety, kamerka nie trzyma ustawień WIFI po odłączeniu zasilania. To kawał sprzętu i nie zawsze chcę ją zostawiać w aucie. Żeby ponownie uruchomić wifi, trzeba trochę przeklikać.

  4. Jest ona bardzo widoczna jak zostanie zamontowana? Interesuje mnie to, że działa w niej tryb parkingowy zarówno z przodu jak i z tyłu tylko czy widok takiej kamerki w samochodzie nie zachęca do wybicia szyby i kradzieży…

  5. Witam. Generalnie kamerka całkiem dobra. Świetna widoczność nawet w zaciemnionych miejscach podczas postoju samochodu. Mam jednak pewien problem w trybie nagrywania parkingowego. Kamerka nagrywa w trybie time-laps(poklatkowo) ok 10 min filmu po czym w nagrywaniu następuje przerwa i powstaje kolejny film. Z tym że pomiędzy tymi filmami występują jakieś 3 min przerwy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!