Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

My Summer Car (#37) – NAPRAWA, TUNING I ZAŁOŻENIE ELEKTRYKI w Satsumie

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Najdłuższy na kanale odcinek nagrywany na żywo. Łącznie w tym samym dniu spędziłem 12 godzin przy Satsumie w tym 5 godzin z zapisem.
⬇ ⬇ ⬇ ROZWIŃ OPIS ⬇ ⬇ ⬇

📄 Moja strona : https://www.luk-tech.net
📺 Drugi kanał : https://youtube.com/LukTech
👥 TeamSpeak : luk-tech.net #Luksor #gry #Luksor #gry

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

46 thoughts on “My Summer Car (#37) – NAPRAWA, TUNING I ZAŁOŻENIE ELEKTRYKI w Satsumie

  1. 😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄LUKSOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. ⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠TEST ROZUMIESZ LUKSOR TEST

  3. Luksor mam pytanie wczoraj złożyłem silnik i wszystko dobrze podłączyłem tylko mam obawy że z silnikiem coś sie stało pobieważ włączam silnik i nie brzmi zabardzo ładnie czekam ok 8 sekund i gaśnie a potem już nie odpala a dźwięk silnika jest taki jak by np śruby spadały ( inaczej tego nie umiałem ująć ) . Próbowałem regulować obroty silnika nic nie podziałało … bym był wdzięczny jak by mi ktoś odpisał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!