Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa elektrycznego autka (starty tryb , zapiaszczone przełączniki ) .

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Hejka.

Moi dwaj synowie dostali w prezencie od dziadków auta elektryczne do śmigania po podwórku. Autka od siebie dzielą dwa lata (każdy dostał auto na pierwsze urodziny) i pewne drobne różnice konstrukcyjne oraz jakość wykonania (starsze lepsze), ale to z grubsza ten sam projekt, tylko maska inna i inaczej są rozmieszczone elektryczne gadżety.

Trudno określić ile kilometrów te autka już zrobiły, ale sporo. W ciepłe miesiące są one najchętniej używaną (czyt. katowaną) na podwórku zabawką, a do tego kierowców jest więcej, z uwagi na sąsiadki odwiedzające chłopaków poprzez wybitą w płocie dziurę (pęd do motoryzacji 😉 ).

Nie licząc uszkodzeń w postaci podrapanego lakieru i stopniowo odrywanych elementów „dekoracyjnych” typu naklejki czy lusterka, od zwykłego używania najczęściej można spodziewać się potrzeby interwencji w zakresie przełączników elektrycznych (zapiaszczone), zerwanych trybów przekładni (od przerzucania kierunku jazdy przód-tył bez zatrzymywania) oraz padniętych akumulatorów (dwa sezony maks, potem pojemność po prostu dramatycznie spada).

Naprawa tych autek w sklepie/serwisie potrafi kosztować krocie. Przekonaliśmy się tym przy pierwszym podejściu, kiedy Młody postawił swoje autko do pionu i spuścił je na beton, przez co pękło plastikowe koło. Jako że autko było jeszcze na gwarancji i nie chcieliśmy jej tracić, oddaliśmy autko do sklepu, pomimo tego, że wymiana koła nie była objęta gwarancją. Przedstawiony po tym rachunek (części + robocizna) spowodował kompletny opad szczęki. To był pierwszy i ostatni raz.

Praktycznie wszystkie części do tych autek można dostać osobno na Allegro lub w sklepach z częściami do zabawek. Bez koszmarnego narzutu, jaki sobie policzył nasz sklep stacjonarny, w którym dziadkowie kupowali auta. Z uwagi na prostotę budowy, większość napraw da się wykonać samemu przy użyciu powszechnie dostępnych narzędzi. Przełączniki najprościej kupić za grosze w lokalnym sklepie elektrycznym.

Najpoważniejszą awarią, która nas do teraz spotkała, było pęknięcie przedniego zawieszenia, które wymagało interwencji sąsiada (moja spawarka padła). Mój starszy syn jeździ swoim autkiem w sumie już 3 lata i po wymianie akumulatorów na inne, o dwa razy większej pojemności, na razie nie zanosi się, żeby mu się znudziło. Gorsza sprawa, że powoli przestaje się mieścić w swoim autku. Ale tego to już nie ma jak „naprawić”.

Moje inne filmy na kanale dotyczą głównie dłubania przy motocyklu Yamaha FZS 600 Fazer z 1999 oraz moich akwariów. Jeśli ktoś jest zainteresowany… zapraszam. 🙂

Moje inne filmy:
Yamaha FZS 600 – https://www.youtube.com/playlist?list=PLVmd07-DtEAsnbDluu_vZBJtOAUkSH3Ul

Akwarystyka – https://www.youtube.com/playlist?list=PLVmd07-DtEAt1RvPp3w3X_Cy4WFPy3wYx

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

2 thoughts on “Naprawa elektrycznego autka (starty tryb , zapiaszczone przełączniki ) .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!