Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa elektryki klapy bagażnika

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witam na kolejnym filmnie, ponownie GOLF 4.

Pokażę Państwu jak naprawić niedziłający centralny zamek w pokrywie bagażnika na przykładzie golfa.
Film może mieć również zastosowanie w innych autach w którym występuje centralny zamek w klapie/ogrzewanie szyby/wycieraczka/światła.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

4 thoughts on “Naprawa elektryki klapy bagażnika

  1. Witam
    Golf 4 klapa. Czy światełku w bagażniku moze być połączone z zamkiem? W kostce zamka został jeden pin urwany, czy to ma związek ze swiatełkiem w bagażniku że nie świeci?
    Oczywiście żaróweczka nowa

  2. Witam Panie Mariuszu. Mam dokładnie ten sam problem, który występuje w tym samochodzie, centralny otwiera drzwi, lecz nie otwiera klapy bagażnika, jednakże sprawdziłem te przewody w tamtym miejscu i są całe. Nie wie pan jakie mogą być inne ewentualne przyczyny ? Napięcie na kostce wchodzącej do siłowniczka się pokazuje w momencie otwierania centralnego. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!