Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

.Naprawa kostki brukowej na podjeździe..

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Przyszedł czas na poprawienie tego co zostało zrobione byle jak…
Ogólnie lepiej się nauczyć u siebie niż spaprać u kogoś..
I zasada dwa razy pomyśl, raz zrób widoczna w całej krasie…
Pozdrawiam wszystkich.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “.Naprawa kostki brukowej na podjeździe..

 1. Panie Dżordż proszę odwiedzić fryzjera kurna. Dawno Pana nie oglądałem, zawsze jest fajnie 😉
  A żona mi mówi , a ten Pan jest starszy od ciebie i sam dom wybudował. Także u mojej żony szacun 👌

 2. Jako brukarz, powiem Ci tylko, że za kilka lat( zapewne szybciej niż się spodziewasz) pojawią się dołki i koleiny. Mówisz na początku, że jak robicie to róbcie od razu dobrze po czym popełniasz znowu te same błędy.. Mimo wszystko gratuluję, że starasz się robić dużo sam. Wiele podpatrzyłem u Ciebie podczas budowy domu. Pozdrawiam 🙂

 3. Dzień dobry panu wie pan że ten Łukasz b.oszukał mnie na 30 tyś teraz gość ani nie myśli nagrywać na YouTube zero kontaktu do niego jak go spotkam za tydzień to nogi mu z d.. Powyrywam narazie nic nie pisałem o tym ale teraz to tak nie może być. ..

 4. Hej każdy robi jak mu się podoba ale kładąc to na piasek+małe spadki i tak po dwóch latach będziesz podnosił kałuże, ja mam podbudowę na suchy beton brukarze strasznie jęczeli ale jestem zadowolony choć po 12latach i tak się troche dołki porobiły ale jest spoko na piasek już bym 5 lat temu musiał to zerwać, jeśli kostka jest poniżej krawężnika to jest porażka bo na bank przy krawężniku będzie dołek.
  A jeśli masz mrówki to już w ogóle zrobią sajgon.

 5. Brawo za odwage, 2 Miesiace w niemczech 10godzin 7 dni w tygodniu, a zarabiasz tyle co 12 miesiecy w PL a nawet wiecej bo szybszy zarobek mniejsze straty wyzywienia etc…. Brawo I tyle w Tym temacie

 6. Witam co to za kostka bo mi się podoba, czy nagrywał Pan krok po kroku jak to zrobić i dlaczego poprawka zastanawiam się czy robić samemu ale nigdy nic takiego nie robiłem podjazd mam mały może 50m2 jedynie nie wiem jak wykończyć podjazd do garażu czy podejść kostka czy zostawić pas betonu który już mam wylany.

 7. Witam, najlepszego rzeczy to podejść do roboty (konkretnie i umiejetnie) będzie ok. A nie cackolic się, filozofować, szczypać itp. będzie do Bani. A co do sąsiadów nie narzekaj, zawszę może być to sąsiad po prawej hurtownia RYBNA a po lewej stronie sąsiad z farmą KURCZĄT a twój dom na środku. Nie masz źle, pozdrawiam

 8. Panie Zdzisławie i chce sie to panu nagrywać i brnąć w tę jutibowa przestrzeń? Tytuły klikbajtowe opowieści różnej treści.Przecież każdy rozgarniety czlowiek w końcu zrozumie że chodzi o pieniądze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!