Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa przekaznika wycieraczek 389

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zapraszam do odwiedzin strony internetowej
http://www.cefoshop.pl/
Może ktoś, znajdzie coś akurat dla siebie.
Uszkodzenie przekaźnika wycieraczek 389, objawiało się tym, że wycieraczki żyły własnym życiem. Jedynie w pozycji czasowej działały prawidłowo.
Po wyczyszczeniu styku, wycieraczki zaczęły pracować normalnie.
Używany w cenie 50zł. Czas naprawy to około 2 godziny z wymontowaniem z samochodu. Najdłużej czyściłem styki. Papier 600 i 1000 używałem. Należy wyczyścić dwa styki, górny i dolny – blaszkę.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

29 thoughts on “Naprawa przekaznika wycieraczek 389

  1. Witam, u mnie po pociągnięciu manetki raz w dół powinny wycieraczki przeciągnąć raz, a idą cały czas, raz się wyłączą raz nie i czasowy nie działa czy to będzie ten sam problem co na filmie czy szukać gdzie indziej?

  2. U mnie znowu wycieraczki nie działają co jakiś czas. Raz nie działają 10 sekund po ich włączeniu, po czym zaczynają chodzić, innym razem naprawią się po kilku minutach lub nawet godzinach, a jeszcze innym razem nie działają nawet 2-3 dni, po czym znienacka znowu się naprawiają. Czy to też może być wina tego przekaźnika??? Co chcę odstawić samochód do naprawy, to skubańce zaczynają działać… Ale już zaczyna mnie to wpieniać i czas chyba się tym zająć, tym bardziej, że idzie zima i bez wycieraczek to słabo będzie…

  3. Wyczyszczony górny okopcony styk i nic (w stosunku do pozostałych to bardzo zużyty) 🤔 Następnie kupiony "Chiński"przekaźnik za 70 zł. Działał gorzej niż zepsuty oryginał bo nawet nie było czasowych. Zamiana na używany oryginał załatwił sprawę i wszystko śmiga. Ważne, że usterka zlokalizowana i usunięta 🥳 POZDRAWIAM

  4. Zatem dla wszystkich, którzy mają problem z przepalającym się stykiem na przekaźniku. Sam z siebie się nie przepala. Coś stawia opór dla silnika i ten styk się najbardziej grzeje. U mnie sprawa wygląda następująco. Za każdym razem wycieraczki pracowały wolniej. Blokowały się w różnych pozycjach. Jakiś tydzień temu ponownie padł mi ten sam styk. Przelutowałem. Działa ale jakoś wolno działają wycieraczki. Po 3 dniach spalił się silnik. Rozebrałem cały mechanizm. Okazało się, że układ dla wycieraczki od strony kierowcy był tak zapieczony, że ciężko było go ruszyć ręką. To był powód przepalania się styku. Duży opór dla pracy silnika. Zatem jeśli po naprawie problem powraca należy zdjąć cały mechanizm i sprawdzić czy wszystko lekko chodzi, bo prędzej czy później spali się silnik.

  5. Witam, u mnie w trakcie deszczu przestają działać i tylko na najszybszym biegu się uruchamiają i przez chwilę działają wszystkie biegi po czym znowu stop i procedura od nowa. Masz pomysł co może być? Manetka, przekaźnik, silnik?

  6. u mnie w skodzie był przekaźnik od wycieraczek, w przekaźniku wystarczy wyczyścić głowny styk a są tam trzy. Odrazu zobaczycie który jest czarny, Po wyczyszczeniu nie łapie za dobrze więc pewnie troche jest nadpalony. Może z czasem zacznie fixować to pewnie kupie nowy.
    Pozrdo.

  7. u mnie wycieraczki sie zawieszaly czasami wyciscilam nuszki tego przekaznika od przednich wycieraczek papierem sciernym i teraz chodza ale ten przekaznik smierdzi na spalenizne czemu moze Pan wie?moze musze mowy zalozyc?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!