Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

NAPRAWA REPAIR KIPOR KAMA KM 186F DIESEL ENGINE part 2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689ZAPRASZAM NA FILM:)
CZĘŚĆ 2

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

19 thoughts on “NAPRAWA REPAIR KIPOR KAMA KM 186F DIESEL ENGINE part 2

 1. Witam serdecznie
  Fajny filmik , też mam taki silniczek w agregacie prądotwórczym . Jest bardzo trwały i niezawodny , przepracował dziesiątki godzin na budowie i nadal daje radę . Już wiem że pozostanie ze mną na dłużej ( na czarną godzinę : ) .
  Czy mógłbyś podpowiedzieć , gdzie można znaleźć info o danych regulacyjnych , naprawczych ?
  Pozdrawiam !

 2. Witam serdecznie
  Mam silnik 186fa silnik pracował poprawnie do pewnego momentu jak uszkodziła się pompka paliwa . Po zakupie nowej pompki (omyłkowo kupionej bez elektrozaworu ) silnik jak by stracił na mocy bardzo ciężko wchodzi na obroty i bardzo ciężko zapala . Może Pan podpowiedzieć co może byc przyczyna ? Czy wymiana pompki to tylko przypadek a z silnikiem już działo się coś złego przed ..

 3. Hi. Gratuluje wiedzy, checi i samozaparcia 🙂 ja mam ten sam silnik w agregacie baracuda, niestety ucieka mi olej spod tego plastikowego filtra oleju (oring fi wew 19mm, grubosc 2,4mm). Wg Ciebie wymienic tylko oring i dobrze ten filtr dokrecic, czy oprocz o ringu na gore dac troche uszczelniacza dirko? Caly olej mi uciekl niestety przez ten filtr.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!