Loading…

Mechanik do Elektroniki i Elektryki Pojazdów

Elektryk i Elektromechanik w Warszawie
Kontakt do Elektryka

Naprawa wiązki drzwi/ door wires repair Skoda Octavia 2 FL 2011 cz.1

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Kolejny przykład druciarstwa. Niezabezpieczona wiązka drzwi i wszechobecna zgnilizna.
No cóż, trzeba i takie kwiatki naprawić.

Naprawiam przegniłą i zdrutowaną wiązkę drzwi kierowcy.
Wymieniam wtyczki, gniazda, piny, ramki…
Doprowadzam auto do stanu fabrycznego.
c.d.n.

Część 2:
https://www.youtube.com/watch?v=1Y-u5Yd7ODk

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Naprawa wiązki drzwi/ door wires repair Skoda Octavia 2 FL 2011 cz.1

  1. Witam Krzychu. Mam pytanie oddnosnie wspomagania w octavi 2 z 2005 roku. Po wymianie szyby lala mi sie woda do auta (fachowcy zle wkleili z prawej strony) jak padal deszcz. Wczesniej wspomaganie ginęło na chwile po czym bylo ok od jakiegos czasu jak jest duza wilgotnosc powietrza wspomaganie pada na dobre. Czasem na drugi dzien dziala a czasem musze poczekać na ladna pogode zeby móc sie poruszac. Moze orientujesz sie gdzie moze byc problem?

  2. Krzychu, potrzebna diagnoza. Drzwi kierowcy Superb 2010 – przestała działać szyba kierowcy. Najpierw sporadycznie, potem na stałe. Wyjąłem wiązkę z harmonijki, jeden przewód urwany, trzy inne pęknięte, dwa inne przytarte. W sumie obciąłem i dosztukowałem przewody, polutowane, w termokurczliwych zabezpieczone i złożone do kupy. I szyba nadal nie działa. Cała reszta ok, czyli sterowanie pozostałymi 3 szybami, lusterkami po obu stronach – wszystko ok. Silnik od szyby kierowcy sprawny, bo opuszczenie wszystkich 4 szyb z pilota lub kluczyka awaryjnie działa. Tylko ze sterowania w drzwiach nie. Czyżby sterownik? (bo panel sterujący z drzwi kierowcy wyjąłem, rozebrałęm na części pierwsze, wszystkie blaszki czyste, poczyszczone benzynką i nic nie pomogło).

  3. Super robota, faktycznie pracochłonna wiem coś o tym, najlepiej by było wymienić cała wiązkę ale to są koszty. Fajnie jak jest jeszcze miedź a nie czarne w miedzi i tu się zaczyna orka na ugorze. Pozdrawiam

  4. Całkiem niedawno miałem podobny problem w A6 C6, tyle że na podszybiu. Samochód przestał odpalać, elektryka działała, rozrusznik kręcił przez chwile i się wylaczal. Okazało się że wtyczki od przekaźników na podszybiu od długiego czasu kąpały się w wodzie i 2 kabelki, plus i minus, zaśniedziały na tyle, że odpadły od pinów. Piny udało się wymienić i wszystko śmiga 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!