Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa wiązki grzania siedzeń/repair heated seat wiring harness Skoda Superb 2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Nie grzały siedzenia, a grzeją 😀
Uszkodzona wiązka i sterownik

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

10 thoughts on “Naprawa wiązki grzania siedzeń/repair heated seat wiring harness Skoda Superb 2

  1. U mnie w O2 FL problem z grzaniem foteli objawia się w taki sposób, że grzeją cały czas… Oczywiście skończyło się na rozładowaniu akumulatora. Po zamknięciu auta pobór prądu 2A. I faktycznie fotele są ciepłe. Po wyjęciu bezpiecznika grzania jest kilka mA. Sterownik do wymiany z grzania foteli?

  2. Najgorzej jak kilka rzeczy popsute. Człowiek się cieszy, że znalazł usterkę a tu dalej nie działa. Kiedyś robiłem w Sharanie ogrzewanie postojowego i musiałem wymienić dodatkowy akumulator pod siedzeniem, świece żarową, zgniłe przewody i na koniec jeszcze pompkę elektryczną płynu chłodniczego:D Robisz bardzo pomocne filmy. Łapa w górę dla ciebie!

  3. Ja mam dziwny przypadek. Nawet podczas jazdy po 20 godzinach łącznej jazdy wskazania na komputerze pokładowym te długodystansowe oznaczone cyfrą ,,2" się kasują. wg instrukcji powinno się to dziać po 99godzin. Leon 1p 2010 polift. Jakieś pomysły gdzie to mogę zmienić?

  4. "Nie będę kierownikowi grzał dupska aż mu jaja odpadną"- padłem:-) kurde u mnie grzeje ale słabo i nie wszędzie. Raczej maty. Wrzuciłem Webasto i nie chce mi się tego ruszać…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!