Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa wiązki w drzwiach Skoda Yeti VW Door harness repair DIY Damaged wires

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Po 7 latach używania Yetasa padła wiązka w drzwiach kierowcy, a przy okazji powstał filmik dla potomnych jak to naprawić.

ZAPRASZAM NA MOJĄ GRUPĘ SKODY YETI NA FACEBOOKU!:
SKODA YETI POLSKA
https://www.facebook.com/groups/skodayetipolska

Objaw był następujący: centralny zamek nie zamykał drzwi kierowcy i tylnych drzwi za kierowcą,a pozostałe zamykał. Dalej: nie działała cała elektryka na drzwiach kierowcy, czyli sterowanie wszystkich szyb i lusterek. Pierwszym krokiem sprawdzenia usterki było odczepienie gumowej osłony przewodów przy zawiasie. Zobaczyłem urwane dwa przewody , a pozostałe miały popękaną izolację.Moim zdaniem jest to wada fabryczna, ponieważ przewody są bardzo napięte w tym miejscu, a kilkanaście warstw izolacji nie pozwalały im elastycznie pracować. Zacząłem szukać w sieci jak się za to zabrać . Trafiłem na amatorskie filmy (telefon w łapie) towarzyszów za wschodniej granicy. Wszystko zmierzało do tego, że bez ściągnięcia tapicerki drzwi fachowo nie da się usterki naprawić. Jest zbyt mało miejsca przy zawiasach. Pytałem w serwisie Skody jaki jest koszt konektorków….i nagle szok ! 31zł sztuka z wlutowanym od razu przewodem. Dlatego odpuściłem sobie i postanowiłem przewody polutować, a na te przewody z uszkodzoną izolacją nałożyć termokurczkę . Miłego oglądania ❗️Pozdrawiam.😂

Music: Joakim Karud – Classic
https://www.youtube.com/watch?v=P_h6wLJZWC4

Jeśli filmik Ci się podobał nie bądź żyła, daj łapę w górę, subskrybuj kanał , dziękuję serdecznie.
Thanks For Watching This Video – Like, Comment and Subscribe if You Enjoy it 🙂
#uszkodzonawiązka #naprawadrzwi #uszkodzoneprzewodydrzwi

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Naprawa wiązki w drzwiach Skoda Yeti VW Door harness repair DIY Damaged wires

  1. Dokladnie taki sam problem miałem w swojej Yetiówce. Zrobiłem na szybko przy wtyczce bez demontażu wszystkiego, ale to rozwiązanie to "ulep" na kilka tygodni max zanim znowu się rozwali. Dzięki za poradnik, jak znajdę czas to zrobie porządnie jak ty.

  2. Witam swietny poradnik…jakie zostały użyte rolki termokurczliwe? Bo zwykłe są sztywne i zastanawiam się tu w filmie jakie zostały użyte? Pozdrawiam.

  3. Bardzo precyzyjny instruktaż. W mojej 11-letniej Yeti przestał działać klawisz blokowania drzwi i głośniczek wysoko tonowy w lewych przednich drzwiach. Kilku elektryków mówiło, że to przerwany obwód, ale żaden nie chciał szukać, gdzie ta przerwa jest. Sugerowali, że to kunolisy gdzieś przegryzły… Yetas trafnie wskazał przyczynę. Było trochę rozbierania, ale opłaciło się. Dwa przewody urwane, kilka innych miało spękaną izolację. Teraz wszystko działa ok. Aha, oczywiście urwałem plastikową nakładkę uchwytu i musiałem kleić. Odkryłem, że od spodu jest szczelina na wkrętak, żeby podważyć blokadę i zdjąć nakładkę bez urywania :)) Wielkie dzięki Yetas!

  4. Dzięki! Udało mi się naprawić wiązkę i wszystko działa. Prawie… Bo po założeniu tapicerki coś stało się z linką klamki wewnętrznej, bo jest luźna i nie da się otwierać drzwi od środka. Zakładałem ją 2 razy i to samo. Gdzie leży problem? Na coś szczególnie zwrócić uwagę przy zakładaniu linki na haczyk klamki? Może gdzieś wypadła mi jakaś zawleczka, czy coś?

  5. Witam tam sam problem w Superbie 2… Widać pęknięte kabelki także pozostaje zdemontować i lutowanie. Myślałem o wymianie kabli i z rad moje pytanie laika jakie to kabelki 0.5? Pozdrawiam

  6. Mistrzu mój 😜 dzięki wielkie teraz już ogarnę sprawę w audi a4 😆 właśnie czegoś takiego szukałem jak się za to zabrać wielkie dzięki za pokazanie co z czym się je

  7. Mnie padła po 4,5 roku, i to ze jeden całkiem się ułamał – też tak zrobiłem. Przewody z tanie prawdopodobnie chińskie. Z tym podwykonawcą vw powinien dać sobie spokój, i kazać je wymieniać wszystkim klijentom na swój koszt.

  8. Rewelacja!!! Kolego wielkie dzięki! Nie jestem znawcą motoryzacji, ale mam sprawne ręce i z pomocą Twojego instruktażu poradziłem sobie bez problemu. A serwis chce 1700zł za samą wiązkę przewodów do drzwi!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!