Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa Zamka bagażnika Seat: Altea, Leon, Toledo, Vw: Golf Polo

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Film przedstawia w jaki sposób awaryjne otworzyć bagażnik, jak zdiagnozować i naprawić zamek bagażnika w samochodach Seat: Altea, Leon, Toledo, Cordoba, VW Golf, Polo

Jesteś zainteresowany naprawą lub modyfikacją swojego auta ? Zapraszam.
https://www.facebook.com/AutoMotUr/?ref=bookmarks

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

39 thoughts on “Naprawa Zamka bagażnika Seat: Altea, Leon, Toledo, Vw: Golf Polo

  1. Raczej jak już ktoś dostał się tego zamka to lepiej kupić za 50 złotych nowy zamiennik niż bawić się z tym gdzie jest to rozwiązanie na chwilę a nie całkowite wyeliminowanie problemu

  2. Respekt za wytrwałość.. ale czy nie lepiej wymienić zamek na nowy? Dobry zamiennik kosztuje 65zł, ma dwa lata gwarancji, wymiana trwa max pół godziny z rozbieraniem tych plastików w klapie i nie trzeba kaleczyć skóry śrubokrętem🤦

  3. Witam serdecznie. Posiadam praktycznie taki sam zamek w swoim autku GOLF V PLUS 2007. Nie reaguje on na pilota. Muszę otwierać zamek ręcznie od środka. Doszedłem do etapu gdzie zamek mam fizycznie w rękach. Mechanicznie działa bez zarzutów. Nie mam jednak pojęcia jak podłączyć go pod zasilanie celem sprawdzenia elektryki. Byłbym bardzo wdzięczny za prostą fachową podpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam z Wrocławia

  4. Witam mi pękł ten wałeczek plastikowy ,powinni robić z metalu to by był mocniejszy, ale dzięki filmowi było mniej głowienia się nad szukaniem usterki i rozbiórką

  5. Fajny filmik. Dziękuję za wyczerpujący instruktaż. Mam nadzieję, że uda mi się naprawić mój zamek, wg twoich wskazówek.
    Mała uwaga – przydałaby się jakaś latarka-czołówka podczas nagrywania filmu – lepiej byłoby wszystko widać. Pozdrawiam!

  6. Bardzo fajny film! Proszę o informację gdzie można dokupić plastykowe części tj. ten ślimak i trybik plastykowy, czyli przypadek o którym mówisz w 5 minucie ? U mnie pękł właśnie jeden z elementów i zamek wydawał dziwne trzaski. Nie wiem jak to wyszukać po nazwie czy oznaczeniu na allegro. Z góry dzięki za informację zwrotną.

  7. Miałem problem ze ślimakiem, który się złamał… kupiłem na allegro zamek za 59zł, który miał teoretycznie pasować, ale nie pasował… wyciągnąłem z niego plastikowego ślimaka i przełożyłem do starego mechanizmu… Problem polega na tym ze zamek się otwiera, ale ślimak się nie cofa, przez co zamek sie nie zamyka. pomaga popchnięcie śrubokrętem przekładni aby to cofnąć… jakieś pomysły jak to naprawić??

Dodaj komentarz

Zadzwoń!