Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Nie działa elektryczna szyba? Opel Astra II G – zobacz co może być uszkodzone

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Jeśli elektryczne szyby nie działają, to najpierw sprawdź bezpiecznik, ale te tylko jedna szyba nie działa, to najczęściej problemem jest urwany przewód we wiązce pomiędzy drzwiami i karoserią w gumowej harmonijce.

Rzadziej problemem jest uszkodzony przycisk lub silnik / sterownik szyb w drzwiach.

W moim przypadku uszkodzeniu, zerwaniu uległ przewód brązowy, gruby we wiązce. Podczas przyciskania w ogóle szyba nie reagowała, nie było słychać kompletnie nic.

#Szyba #Awaria #Opel #Usterka #Elektryka #Szyby #Problem #AstraG

👊 SUBSKRYBUJ YOUTUBE FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN
👉 WWW ► https://www.forumwiedzy.pl

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

Elektryczne szyby
Elektryczna szyba
Awaria
Naprawa
Napraw sam
Problem z szybą
Nie działa szyba
Opel Astra G
Awaria szyby elektrycznej Opel Astra G

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “Nie działa elektryczna szyba? Opel Astra II G – zobacz co może być uszkodzone

 1. Witam
  nie ma potrzeby demontowania tapicerki drzwi. Swoją drogą dopiero teraz Cię spotkało (patrząc na rocznik auta to brawa!!) Ja w Zafirce 2006r. na przestrzeni pięciu lat naprawiałem trzy razy te wiązki.
  Pozdrawiam.

 2. Cześć Bogdan, pare lat temu miałeś cewke DIS MaxGeara, powiedz mi czy dalej ją użytkujesz i jak ją oceniasz? Mam teraz pompę wody tej firmy i pierwszy raz coś tej firmy poza filtrami kupiłem. Pozdrawiam

 3. ForumWiedzy, mam problem z nawiewem. Totalnie przestał mi działać na każdym biegu. Wcześniej działał normalnie, ale już 2 miesiące wstecz zaczął raz chodzić, raz nie. Gdzie szukać problemu?

 4. Kompleksowo ucinam każdy przewód, który w palcach zdaje się być nadmiernie twardy i zastępuje jego sfatygowany fragment. Taśma izolacyjna w peszlach nie robi nic dobrego, trzeba wszystko izolować termokurczami lub zbiorczo cały pęk kabli, ale to usztywnia go i naraża na sfatygowanie dalsze odcinki pojedynczych kabelków. Polecam jeszcze wstawianie kabli o identycznym przekroju, ale z silikonową izolacją

 5. Te przewody łamią się również w zafirach b. Bynajmniej u mnie tak było że przerywał głośnik i radio rozłączało . Kiepski dostęp ale da się. Odpukać już jakieś 2 jest ok. Pozdro

 6. To samo dotyczy także Astry H.
  Tam nie rozbierasz drzwi. Trzeba zdjąć całą osłonę progu tą wewnętrzną i odpiąć wtyczkę z drzwi (zabezpieczenie przekrecic i odciagnac). Łamie się w tym samym miejscu 🙂

 7. Szkoda że nie tłumaczysz dlaczego te przewody pękają? Otóż winny jest dziadek Mróz. Otwieranie i zamykanie drzwi na mrozie usztywnia otulinę czyli izolację przewodu, która kurcząc się, nie pozwala się swobodnie poruszać przewodom w wiązce.. Wtedy pęka cały przewód, zarówno izolacja jak i druciki, bo tam w środku jest linka, a nie drut

 8. U mnie w przypadku Insigni również zaczęło się od tylnej szyby, przestała działać… A skończyło się na tym że miałem problem z 'modułem komfortu'.!
  Skomplikowana sprawa, a cena za to jeszcze bardziej skomplikowana.

 9. Skoro Astra dalej jest to może kolejny test zimowe jako całoroczne część 7?
  Wiem, że na ostatnim filmiku z tej serii wspominałeś, że już więcej kontynuacji nie będzie bo nastąpi zmiana fury. Ale w tym przypadku…..
  może jeszcze z jeden film? 😉
  bo kurczę sam jestem ciekawy jaki jest na nich przebieg i ile milimetrów zostało jeszcze do dyspozycji.

 10. A co ubezpieczyciel na to ? jeśli twoja ingerencja spowoduje pożar i będzie twoja wina to masz problem. P oto są firmy z uprawnieniami aby to oni naprawiali a to jest samoróbka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!