Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Nieopłacalna naprawa auta klient załamany

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zapraszam na film

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “Nieopłacalna naprawa auta klient załamany

  1. dołoży do blacharki,bedzie xprawne aut o na lata, tylko musi te kilka lat minimum potem jezdzic, wiec wlozy to w naturalny utrate wartości auta w kilka lat. takze żadna tragedia. byłaby gdyby chcial wycenic wartość auta i od razu sprzedac. to jest masakra. w takiej sytuacji nalezy niestety dolozyc resztę co trzeba, i jezdzic wyjezdzic te kase przez minimum kilka lat. nowe auto to 10 tys sie w rok traci, tak po prostu. ze jezdzi czy stoi, za to ze sie posiada i leci czas i rocznik. tutaj juz nie leci rocznik, tylko coroczna eksploatacja

  2. Wiadomo klient chce to się robi. Ale powinniście mieć jakąś klauzurę sumienia i nie robić takiego gruza. Jak siebie zabije to ciul tam ale jak kogoś ?? Masakra

  3. Jak to nie przejdzie przeglądu? – przejdzie u tego samego diagnosty co rok temu. A potem słyszymy w tv "auto z niewiadomych przyczyn zjechało na przeciwległy pas ruchu" i zabiło rodzinę z dziećmi. ect. Pytanie właściciela nie powinno brzmieć czy przejdzie przegląd tylko co zrobić aby było bezpieczne.Osobiście – wolałbym jeździć autobusem niż tak niebezpiecznym samochodem….bo to już nawet nie chodzi o mnie tylko o użytkowników innych dróg. W tym przypadku samo podniesienie auta na podnośnik i oszacowanie usterek przekroczyło wartość samochodu:) pozdrawiam.

  4. Uważam, że w tym wszystkim jest duża wina warsztatu. Jak się rozmawia z mechanicznym debilem, to się nie podejmuje naprawy czegoś co się do tej naprawy nie nadaje. Odsyła się gościa do psychiatry i mówi "do widzenia". Swoją drogą, bałbym się do tego złomu wsiąść, żeby choćby posłuchać radia. Gdyby to tak się spier……o z podnośnika, ciekawe kto by szukał kasy?

  5. Szacun że wchodziłeś pod niego. Ja bym mu przedstawił listę przedsiębiorstw zajmujących się utylizacją aut w okolicy, wziął 150zł za tę poradę i powiedział że auto do odbioru na lawecie.

  6. W tym stanie najlepiej zepchnąć to na wagę i poszukać innego grata który trzyma się kupy ! Nie każdy to widzi w odpowiednim czasie …. a teraz to pretensje właściciel może mieć tylko do siebie.

  7. Oj,przypomina mi sę moj pierwszy samochód. Byl moze nie az w tak zlym stanie… ale nie znalam się kompletnie na samochodach… wièc poprosilam o wyszukanie jakiegoś krewnego… mechanik,przejął warsztat samochodowy. Naiwnie kupilam. Az tyle nie kosztowalo…ale porzadny warsztat mi sie zapytał.. czemu do nich nie przyszlam… mają klienci do zbycia.
    Pol roku pozniej krewny zamknąl zaklad

  8. Prawda jest taka że klient mógł przed końcem przeglądu pojechać na stację kontroli w celu sprawdzenia co ma zrobić żeby stawić się z już zrobionym autem. I wtedy już by wiedział że nie ma szans i nie straciłby tych 7tysiecy. Szkoda klienta.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!