Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

NOWE IVECO DAILY ! 35s18 na zabudowie AGB-PROJECT – odbieramy auto lawetę ! jedyna taka żółta !

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Cześć !
Odbieramy wspólnie IVECO DAILY ! 35s18 na zabudowie AGB-PROJECT w pięknym żółtym kolorze !

Jak Wam się podoba i w jakim kolorze Wy chcielibyście zamówić takie IVECO ?
Czy chcielibyście film z prezentacji pojazdu i jego możliwości ?

Miłego dnia !

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

6 thoughts on “NOWE IVECO DAILY ! 35s18 na zabudowie AGB-PROJECT – odbieramy auto lawetę ! jedyna taka żółta !

  1. AGB PROJEKT – to najgorsza zabudowa z jaką miałem do czynienia. Pęka po całej jej dlugosci,mechanizm od blokady najazdow sie psuje, mocowanie wyciągerki to jakiś żart, (mojemu znajomemu wyrwana z kablami wyciagarka połamała noge),a jak ją odbieracie od producenta to sprawdźcie czy ta "zabudowa" jest wgl. przykrecona do ramy bo kiedys bym zgubił auto razem z tym alugównem. Ogólnie porazka, i jak chcecie reszte zycia spedzic na wolnosci, w zdrowiu i szczęściu to szczerze nie polecam. Ale jakbyscie sie jednak zdecydowali, to woźcie ze sobą spawarke do aluminium bo jak was BAG zlapie z tymi pęknieciami to wam da takie AGB ze sie nie wyplacicie. Pozdrawiam tego pana co sie tym tak zachwyca.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!