Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Nowy komputer do BMW: Duda kontra Szafrański

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Nowy sezon: Duda kontra Szafrański wystartował!
Poznajcie nowy sterownik, który będzie sterował V10: EMU PRO od Ecumaster – najnowsza technologia, która została zaprojektowana i wyprodukowana w Krakowie.

Dołącz do naszego świata Duda Garage:
Zapraszamy do sklepu: https://dudagarage.pl/strona-sklepu/
w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy o wiadomość: wspolpraca@duda-auto.eu

Grzegorz Duda TVN Turbo
#tvnturbo #grzegorzduda #dudagarge

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “Nowy komputer do BMW: Duda kontra Szafrański

  1. Dlaczego nie ma polskiej konstrukcji silnika w polskim aucie typowo polskiej produkcji ? A nie wychwalajcie sasiedzką produkcję z przed lat. To co panowie lepiej naprawiać przerabiać a niezeli stworzyć coś naszego ?

  2. Grzenia mialem cięł za dzbana i nie szanowalem, ale przepraszam i moje uszanowanie dla Pana, moze kiedyś bedzie mi dane rękę podać. PS to nie jest najladniesze BMW według mnie,ale jak bys w E12 poszedl i pierwszą M5 zbudowal tooo do mnie tak mów do mnie tak

  3. Na tym polega wstyd Europy Koputer do każdego auta można wyprodukować ty na miejscu ale „lepiej” w Chinach bo będzie 200Euro taniej. Heh ale te 200E taniej nie jest po to aby przeciętny człowiek kupił auto taniej 200E albo żeby człowiek w fabryce zarobił 5E więcej przy składaniu samochodu. Ta oszczędność i całe ryzyko jest kto po to aby optymalizować zyski korporacji i wypłatę dywidendy dla opasłych prezesów. Co lepsze prezesów z nadania a nie „ojców założycieli” tych firm. Wszystko po to aby najszybszy korposzczurek optymalizujący wyzysk zarobił na nowego większego biznes jeta… smutne. Kryzys covidowy/ wojna Rosja Ukraina to idealnie pokazane ale ludzie dalej swoje.

  4. Brawo, Polskie trzeba rozwijać i promować. Działam w branży akumulatorowej i wiem, że sprzedaż polskich produktów jest ciężka pomimo, że jakością nie odbiegają od tych "zachodnich".

  5. No Grzegorz nie spodziewałem się tego. W TV mówisz że wymieniasz się za graty na silnik a w rzeczywistości sprzedajesz te rzeczy na otomoto. Żebyś tego krzyża na silniku w TV nie postawił to bym może i nie poznał tego silnika na otomoto….

  6. Dlaczego w 2 odcinku dostajemy informacje, że silnik od m5 został zamieniony za silnik i kilka innych gratów z rekina, tymczasem te same części za wystawione na olx za dużo mniejsze pieniądze niż mówisz że są warte na odcinku? Czy zostanie to jakoś sprostowane?Bo to chyba spora kwota w budżecie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!