Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Nowy na rynku, diagnoskop RS930Pro, Renault Kangoo ZE diagnostyczne wyzwanie elektryka.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Teraz Black Friday…Jeżeli jesteś zainteresowany takim diagnoskopem zadzwoń do AutoXscan i podaj nazwę mojego konta, dostaniesz nie małą zniżkę 😉
Kombajn ze średniej półki cenowej który zrobi to co robią diagnoskopy za trzykrotną cenę i chore abonamenty…;-)

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “Nowy na rynku, diagnoskop RS930Pro, Renault Kangoo ZE diagnostyczne wyzwanie elektryka.

  1. Witam właśnie nabyłem rs930pro i powiem tak tłumaczenie ok chociaż trafiają się takie np(brak paszy)Dalej dpf i wtryski dużo marek obsługuje reszta to już po kilka lub wcale Ale za te pieniądze to chyba wart Miałem ryżowego Delphi I był mocno okrojony i kosztował 1000 A tu mamy legal,tablet,tpms I polski dystrybutor a i jeszcze aktualizacji są na 3 lata za friko później 500zł na rok Jak ktoś szuka czegoś żeby pokodować i adaptacje więcej to nie polecam ale do podstawowej diagnostyki i adaptacji to ok

  2. Czy to urządzenie ma podpowiedź serwisowa? Klikasz na błąd otwiera sie strona gdzie sa wpisy ludzi i producenta co to moze byc i od czego zaczac szukac?

    Są podane parametry w blokach pomiarowych np. Mierzymy przepływomierz czy jest podane ze wartosc powinna zawierac sie od do?

    Czy robi test wtryskiwaczy?

    Powiem ciekawostkę na swoim przykładzie, cena i abo KTS nie bierze sie z nikad.

    Peugeot bipper 1.3cdti nie 1.4hdi tylko 1.3… auto z migajaca od lat inspekcja oleju bez kodow usterek bez mocy. Kombinacja kasowania serwisu metoda hamulec stacyjka gaz nie dziala ani kombinacja od dukato ani innych fiatow, launch nie poradził sobie ze skasowaniem, kts myslal myslal az ogarnal… smiga. Tylko banalna inspekcja…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!