Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

NRGkick EVSE 22kW 32A ładowarka do samochodu elektrycznego z WiFi, BT i integracją z fotowoltaiką PV

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Ładowarka do elektryków NRGkick EVSE 22kW 32A 3 fazy: https://www.nrgkick.com/en/product/nrgkick-configurator/

dobra alternatywa dla WallBoxa z opcją integracji z fotowoltaiką PV oraz rozbudowanym systemem zarządzania i monitorowania ładowania.

REKOMENDACJE ZAKUPOWE: https://testhub.pl/rekomendacje

Strona: http://testhub.pl

Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/user/MocnyVlog

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “NRGkick EVSE 22kW 32A ładowarka do samochodu elektrycznego z WiFi, BT i integracją z fotowoltaiką PV

  1. +1, dobrze wszystko opisane, 4mm2 dla 32A to za mało, zalecany jest przewód 6mm2. Trochę mnie zasmuciło że przy przyłączu jednofazowym takie słabe moce ładwania są w porównaniu z przyłączem 3-fazowym. W warunkach przyłączenia do garażu postawiłem na prąd jednofazowy, bo w dzisiejszych czasach mało jest urządzeń na siłe (3 fazy), praktycznie wszystko teraz idzie z gniazdka 16A jednofazowo, nawet spawarki, a tu taka ciekawostka z tą ładowarką.

  2. Szkoda że nie zrobili badania prądów z inwertera np za pomocą mierników cęgowych . Proste i bez żadnego problemu nawet do starych inwerterów taki jak mój Danfoss. Uważam że ta opcja wykorzystania prądu z dachu to rewelacja ale musi to być inaczej realizowane.

  3. Ładowarka nie osiąga u Ciebie wysokich temperatur ze względu na to, że wykorzystujesz jej 30% mocy 6,7kW (1 faza) zamiast pełne 22kW (3 fazy). Pieniądze wydane w tym momencie bez sensu. Można było wybrać tańszą wersję. Chyba, że myślisz przyszłościowo o zakupie tesli, która będzie obsługiwała 3 fazy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!