Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Odbieram mercedesa przez którego zostałem bankurtem. Co mogło pójśc nie tak? Otóż wszystko.. MASAKRA

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689👊 SUBSKRYBUJ ORAZ KLIKNIJ 🔔 ► https://www.youtube.com/channel/UCKqNJB1rwIGiVAAWX_dA8rA
💎 WSPIERAJ MÓJ KANAŁ I BĄDŹ W LEPSZYM KONTAKCIE ► https://patronite.pl/PiterZrobToSam
👍🏻 FACEBOOK ► https://www.facebook.com/Piter-Zr%C3%B3btosam-116530503050438/

Potrzebujesz pomocy z autem? Nie jesteś pewny zakupu samochodu? Chcesz sprzedać samochód?
Dołącz do naszej grupy gdzie jest nas na ten moment 250 osób! Możesz to zrobić, wspierając mnie na patronite
https://patronite.pl/PiterZrobToSam

Korzyści ze wspierania kanału:
✅ Moją pomoc poprzez kontakt telefoniczny i również na grupie
✅ Wgląd na to jakimi auta sprzedaje do Polski i wiele wiele innych!
I wiele innych wejdź w link na Patronite i SPRAWDŹ SAM ! 😁

Wsparcie przez normalny przelew (też dodaje do grupy i pomagam JUŻ OD 5zł!!) :
PL – 45 1160 2202 0000 0004 8293 8162
DE – DE89280501000092360007

👩‍💻 Montaż – https://www.youtube.com/user/hastoklai

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

23 thoughts on “Odbieram mercedesa przez którego zostałem bankurtem. Co mogło pójśc nie tak? Otóż wszystko.. MASAKRA

  1. Emeryt PASIONAT HYDRO aktiv i OGRODÓW xmv6mk2 benzy…w autom… 2004r z niemiec przez firmę która zarejestrowala i krótko odsprzedaży to serwisy Dobze sprawdzili ….kupic nie kupić ale targowac trzeba jak opuszczą to kupię stało się 143tys.km dokumenty bez RUDY luzów.wycieków przewody hamulc…hydraulik….bardz dobrej jakości pod czarnym lakierem sie świeci jak u łyżeczki od herbaty i pływa ciut 200tys.km żeby nie było cacy …uszczy się zaczyna maska dach i płetwa (bordo).z poważnych awarii to przekaznik (CEWKA) kodu silnika dobry elektryk i jest okej ..przewody wyso…napięcia z kopułką palec rozdzielczy…tumiki po 24lat orginał były nr.jakis i napis franca….kułeczka plastykowe się wyrobił od szyb sie opuszcza linka owinięta jest a gruba szok … i w ocynkuw xm do końca szyby sie nie opuszczają nie wiem czy czujnik czy jakaś blokada ? …teraz prawie wrzystkie samocho…dawniej to dwie zębatki i korbka raz trzeba było klepać nit po sie wyrobił ….myślę ze gaznikowe silniki były o wiele mniej kosztowne …choć trochę wiencej spalili i słabsze naprzyklat BX16S gaznikowy ale mjał juz sterownik zapłonu i hudraluliczne popycha ….w silniku kupiłem po 300tys.km w gazem a sprzedałem grubo po 500tys.km.silnik skrzynia zwykłą był bardzo dobrej kondycji tez był w ocynku a maska i klapa plastykowe co prawda spalanie było o litr 1.5l.wiekszy niż xmv6mk2 i nie miał tej elektryki co xm nawet siedzenia pionie i poziomie elektrycze i.t.d..bx był bardzo miekki i pikował przy ostrym hamowaniu bardziej odpowiadał mi.niz xm choć na komfort i cisza w kabinie bardzo mnie sie podoba …..pozdrowienia ślę wszyskim kierowcą jeździe bezpiecznie jak ja bez mandatów i pukt..karnych…zycze ….

  2. W półtora roku na naprawy i eksploatację tego E63s wydałem 120k. Awaryjne nie jest ogólnie źle rzecz biorąc, ale jak coś padnie to brać kredyt na naprawę. Sprzedać bym nie sprzedał, bo co ? Potem kupić drugie takie używane o zaś ładować, bo historia nieznana ? Wolę wywalić w auto kasę, ale mieć nowe wszystko, niż znowu kupować używkę, bo przecież już 5.5 w AMG nie ma.

  3. To jest zwykle auto,nie na tor wyscigowy,bo takie kosztuja duzo wiecej,ktos kupuje niemieckie auto rozdinne i gruche cieszy ale petarda ale ma kopa ale bokiem chodzi ale dacie wyprzedzilem A POTEM WARSZTAT I PLACZ!

  4. Żona ostatnio była w pewnym warsztacie jednym z naszych najstarszych autem a mianowicie audi 80b4(30letnie). Mocne stukanie było wyczuwalne i mechanik mial sprawdzić co się stało i czy dojedzie do domu. Po krótkiej przejażdżce mechanik wyskoczył a auta i krzyczy że to zezlomuj, pół auta jest do wymiany itp. Kup sobie nowy samochód. Na to żona patrząc na same max 5 letnie auta na placu coś ponad 30 sztuk- szrotów stało mówi spokojne śmiejąc się mu w twarz: po co żeby stało u ciebie i żebyś szukał który kabelik nie łączy? Żeby ładnie wyglądało i nie jeździło? Nie wiedział co jej odpowiedzieć. A w audi wylał się amortyzator ot awaria.

  5. Pardiemu to słoma z butów mocno wychodzi jeżdżąc jak popier…ony na tak waskiej uliczce. Chciał się chłopak pochwalić ze jego lepsze czy co??

Dodaj komentarz

Zadzwoń!