Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Odbudowa TŁUSTEGO BMW M4 Competition – OD A DO Z

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

📸 AACOLOR – https://www.instagram.com/aacolorserwis/
📸 Sławek – https://www.instagram.com/slawomir_golab_/
🎥 Montaż – https://www.instagram.com/piotr_pio_polak/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “Odbudowa TŁUSTEGO BMW M4 Competition – OD A DO Z

 1. Czuję się uspokojony jak auto mojego klienta, które sprowadziłem z nim trafiło do tak mądrego i ogarniętego człowieka w swojej dziedzinie.
  Piękna konfiguracja i wersja wyposażenia, oczywiście kupiona w dobrej cenie $ 😀
  Pozdrawiamy cały zespół !
  Bryki z Ameryki 🙂

 2. Blacha to blacha, coś więcej się składa na te "naprawę z zgodnie z technologia" niż wydanie 15-20k na blaszki z ASO?
  Czy dla odzyskanego błotnika, nie można zastosować jakich metod spawania/klejenia? Bedzie materiał z rozkręcania błotnika z ćwiary?
  Bo takich rzeczy brakuje na polskim YT.

  fajny materiał, czekam na więcej filmów. Pozdro!

 3. Fajnie że angażujesz się w prowadzenie kanału, oby nie zabrakło wytrwałości, bo najważniejszą sprawą by rozwijać kanał to regularność wrzucania filmów. Trzymam kciuki i czekam na kolejne odcinki. Pozdrawiam

 4. Będę śledził , mam za sobą wymiany poszyć w dwóch 4 coupé , wasz klient miał szczęście ze za taka kasę wyrwał ćwiartkę do cabrio . Początkiem tego roku mój płacił prawie 5 tys za prawa do coupé .

 5. Będę śledził , mam za sobą wymiany poszyć w dwóch 4 coupé , wasz klient miał szczęście ze za taka kasę wyrwał ćwiartkę do cabrio . Początkiem tego roku mój płacił prawie 5 tys za prawa do coupé .

 6. Podoba mi się Twój kanał- dużo wiedzy i doświadczenia podane w znajomy dla mojego ucha sposób .
  Wpadnę przybić piątkę kiedyś będąc w Myślenicach✋
  Zostawiam sub, czekam na kolejne materiały i życzę powodzenia z kanałem👍🏼

 7. Świetnie ciekawe jak to wyjdzie na pomiarach bo tak patrząc po tych uszkodzeniach nie wydaje się by było przekoszone no ale jest to kabrio to całość inaczej pracuje niż w takiej zwykłej budzie i pewnie coś tam po drodze jeszcze dojdzie. Ciekawa seria się szykuje masa roboty he 😀 Pozdrawiam 🙂

 8. Co z białą supra która miała lamowane elementy z przodu, a komora silnika jak i sam silnik i elementy polerowane zostały całe zapylona lakierem po przez złe maskowanie? jak sprawa sie rozwiazała?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!