Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Odwiedziliśmy holenderski garaż pełen Mercedesów SL! #Zakup_Kontrolowany

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “Zakup kontrolowany za granicą” w sobotę o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zakup-kontrolowany-za-granica-odcinki,25832/odcinek-5,S01E05,173244
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1

Maciej szuka klasycznego samochodu dla swojej córki. Dziewczyna nie mogła osobiście pojawić się w odcinku zakupu kontrolowanego, ponieważ spodziewa się dziecka. Budżet na auto wynosi 17000 euro. Jednym z faworytów do zakupu jest mercedes SL r107.

Adam z Maciejem trafiają w miejsce, gdzie jest ponad dwadzieścia Mercedesów klasy SL. Nie pozostaje więc nic innego, jak znaleźć idealne auto. Sprawa nie jest jednak taka łatwa. Okazuje się bowiem, że wśród Mercedesów SL jest dużo innych ciekawych samochodów.

Kolejną propozycją, którą Adam ma dla Macieja jest Jaguar xjs v12 z prywatnej kolekcji właściciela. Oprócz niego są też takie perełki jak: Jaguar E type oraz… automat Jaguar xjs z 1983 r., który posiada silnik benzynowy 5.3 v12 o mocy 260-300km, na liczniku zaś ma 114tyś km.

Następny w kolejce jest Alfa Romeo Spider z 1986 r.. Auto czeka na Adama i Maćka wśród kilkudziesięciu innych w salonie samochodów klasycznych. Podczas rozmowy ze sprzedawcą, zaskoczeni mężczyźni dowiadują się, że jeden z Jagauarów – E type – został odnowiony przez polską firmę. Ciekawostką jest Jaguar E type odnowiony przez polską firmę.

Na koniec Maćkowi wpada w oko wyprodukowana w 1986 r. włoska Alfa Romeo Spider z manualną skrzynią biegów oraz z silnikiem benzynowym 2.0 o mocy 125 km, z przebiegiem 66 tyś. km. I choć za oknem aura nie dopisuje, Maciek decyduje się na jazdę próbną.

Adam Kornacki i jego ekipa od wielu lat z sukcesami pomagają klientom znaleźć wymarzone auta na trudnym polskim rynku samochodowym. Teraz podejmują kolejne wyzwanie – poszukają najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA! Odwiedzimy cztery rynki, z których Polacy lubią ściągać samochody – poznamy specyfikę kupowania aut w różnych krajach, doradzimy jak zorganizować taki wyjazd po własne cztery kółka, sprawdzimy jak załatwia się pozakupowe formalności i policzymy, czy sprowadzanie samochodu zza granicy zawsze się opłaca. W pierwszej serii wybierzemy się między innymi po niedrogiego youngtimera, praktyczny pięciodrzwiowy kompakt i luksusowego klasyka.

#tvnturbo #zakupkontrolowanyzagranica

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

15 thoughts on “Odwiedziliśmy holenderski garaż pełen Mercedesów SL! #Zakup_Kontrolowany

  1. Tylko mnie tak irytuje ten chłop Adam opowiada a ten tylmo jedyne co potrafi wydusić to "aha okej mhm no mhm" troche optymizmu i rozrywki takie piękne auta a ten tylko mhm boże ja to bym tam chyba umierał widząc takie perełki

Dodaj komentarz

Zadzwoń!