Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Peugeot Boxer 2.2 HDI (Puma) montaż silnika cz.1

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witajcie.

W dzisiejszym odcinku pierwsza część z montażu tytułowego silnika. Sorki za jakość nie wiem czemu tak to słabo wyszło.

Pozdrawiam.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

23 thoughts on “Peugeot Boxer 2.2 HDI (Puma) montaż silnika cz.1

  1. Witam mam pytanie czy miał byś momenty dokręcania głowicy . Korbowodów głównych korbowodow podstaw aluminiowych . Koła zamachowego dekla aluminiowego wałków rozrządu i kolejność dokręcania

  2. Cześć czy rzeczywiście tak łatwo zniszczyć głowice jest w Fordzie tranzycie 2.4 na górze nic nie jest pourywane hałasu niema wreszcie dobrze założyłem w punkcie do dwumasy ale odpalić nie chcę wyjmować głowicę czy jeszcze może być coś nie tak głowice czy można w ogóle porozmawiać przez telefon chciałbym informacje o tym silniku

  3. Do silników np. 1.9TDI można kupić uszczelkę victora która jest taka grafitowa jak na tym filmie jak i firmy Erling która jest złota z grafitowymi otoczakami. Czym one się różnią? Jakieś przesłanki do stosowania danej firmy?

  4. Mam taki problem z Citroenem jumperem 2,2 120km 2008 podczas jazdy zaczęło coś stukać przy zwiększaniu obrotów bardziej coś strzeliło olej poszedł na ziemię co to mogło się stać dopiero mechanik ma to obejrzeć i czy opłaca się remontować silnik czy kupić drugi ale znowu nie pewność z tym że drugi silnik morze pochodzić chwilę i morze też się posypać

  5. Mam pytanie do prowadzącego. Chodzi mi o właśnie ten silnik 1.5 dCi tylko w po roku 2013 czy warto go kupić w Megane 3 lub w Lagunie 3. Proszę o odpowiedź. Miałem kiedyś Lagunę 2 ph 2 2.0 dCi i zraziło mnie to auto.

  6. Witaj, mam Ducato III 2007 2.2 multijet 100KM problem to stukanie w silniku – cykliczne, częstotliwość zwiększa się wraz z obrotami. Moc jest, zbiera się nie muli. Już z półtora roku jeżdżę z tą przypadłością i nic się nie zmieniło tzn. natężenie się nie zwiększyło, głośność się nie zwiększyła – byłem u mechaników ale każdy co innego i człowiek się pogubił. Może Ty coś podpowiesz – nie chcę nic sugerować co usłyszałem od mechaników. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!