Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Peugeot boxer Fiat, Citroen nie odpala, brak komunikacji can.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Citroen Jumper, usterki w instalacji elektrycznej. Słaby punkt pod przednią lewą lampą.Kłopoty z odpaleniem silnika, błedy OBD, I wiele innych.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “Peugeot boxer Fiat, Citroen nie odpala, brak komunikacji can.

  1. Cześć pomoc

    Mój samochód był martwy.Włożyłem nowy akumulator i zapala się immobiliser,nie da się uruchomić auta..przekaźnik immobilisera jest bardzo gorący nawet jak auta nie jest uruchomione.

  2. Wlewa mi sie olej do komory spalania 2.8hdi boxer 126koniMech.co może byc przyczyną?Turbo i odpowietrzanie skrzyni korbowej nowe i na dodatek odpiolem czy to pomoze i nie pomoglo.oleju tak duzo wlewa sie ze dochodzi do samozaplonu silnik nie gasnie pomimo wyłaczenia kluczyka musze go biegiem gasic bo by sie rozleciał. co może być przyczyną?

  3. Mam identyczny problem w Grande Punto 1.2 identyczne kontrolki się palą i identyczny objaw na przekaźniku rozrusznika T18. Szukanie urwanego kabla graniczy z cudem . Wiązki mają po 15 cm i wchodzą w karoserię. Nie mam pomysłu jak to zrobić.

  4. Mam taki problem podczas jazdy wali różnymi błędami, żółta z klódką kontrolka nie gaśnie . I rzezi z okolic bezpieczników. Na aku dwa kable robiły zware i padł jeden z bezpieczników na aku . Auto normalnie pali lecz błędy nie gasną . Padł przekaźnik czy komputerowo trzeba błędy czyścić?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!