Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Peugeot Partner Problem z ADBlue

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

6 thoughts on “Peugeot Partner Problem z ADBlue

  1. Witam. Mam ponownie problem ze zbiornikiem ADBlue. Partner Tepee, 2015, kupiłem nowego. Po 3 latach awaria ADblue mimo że regularnie serwisowany, wszystkie przeglądy, adblue dolewane itd. Okazało się że wada fabryczna, i nawet nie w ramach gwarancji tylko, akcji wymiany wadliwego adblue zarządzonej odgórnie przez Peugeota. Wymienili, auto śmigało do teraz, ponownie ta sama usterka. Pojechałem do tego samego serwisu i powiedzieli że cała pompa ze zbiornikiem do wymiany (1700€). Gwarancja już nie obejmuje więc płać i płacz. Tłumaczyli że płyn adblue się krystalizuje i uszkadza czujniki przez co system wykrywa błąd w postaci braku płynu ad blue, pomimo że zbiornik zalany do pełna. Ręce opadają. Z auta jestem bardzo zadowolony ale pomysł z ad blue jest fatalny i mocno uciążliwy, przez to właśnie jest to mój ostatni Peugeot, żeby co 3-4 lata wymieniać zbiornik???????? ….. A zapłacić 1700€ nie mam ochoty, będę kombinował coś na własną rękę….. pozdrawiam

  2. Dzisiaj w mekonomen dolali mi AdBlue 4,7l i kontrolka zgasła, ale po przejechaniu 5 km znowu się zapaliła. Samochód wyświetla komunikat, że muszę naprawić silnik. Ile powinno się wlać AdBlue? W instrukcji samochodu nie ma napisane.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!