Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Polacy i praca w USA: co, gdzie, za ile i czy nadal się opłaca?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Podziękowania dla Marka Kucharskiego, Anny Paciorek, Sławka Walewskiego, Pawła Przybycień i Darka Barcikowskiego za wystąpienie w dzisiejszym odcinku!

Co, gdzie, jak, za ile? Czy na przełomie lat 2017/2018 nadal opłaca się Polakom pracować w USA?

— ▲ — MUSIC CREDITS — ▲ —

epidemicsound.com

— ▲ — SUPPORT OUR CHANNEL — ▲ —

https://www.patreon.com/wearegoingsomewhere
http://wearegoingsomewhere.com/help-us-fight-blonnies-breastcancer/

— ▲ — FOLLOW US — ▲ —

INSTAGRAM: @wearegoingsomewhere
FACEBOOK: https://www.facebook.com/GoingSomewhere/
OUR WEB PORTAL: http://wags.life

— ▲ — GEAR USED FOR VLOGGING — ▲ —

DJI Mavic drone http://amzn.to/2zX6x4S
Panasonic GH5 camera: https://goo.gl/AO499k
+ Olympus 12-40mm f/2.8 lens: https://goo.gl/9XMWBk
+ microphone http://goo.gl/vmrwa7
+ JOBY gorilla tripod: https://goo.gl/kwHcvm

GoPRo HERO5: https://goo.gl/zM228d
+charger with 2 batteries: https://goo.gl/5hgwI8
HERO5 Session: https://goo.gl/xYK1Ho

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

27 thoughts on “Polacy i praca w USA: co, gdzie, za ile i czy nadal się opłaca?

  1. Materiał trochę lat ma ale i tak super się go ogląda . W Polsce nie żyje się najgorzej na tą chwile ale rewelacji też nie ma . Ja jestem młodą osobą dopiero co skończyłem szkole kierunek zawodówka elektryk . Dostałem propozycje od Cioci żeby poleciec do niej do Chicago . Bardzo ten pomysł mi się podoba w zasadzie to tylko mam strach przed lotem ale mam kilka pytań czy do dobrze ze polecę do USA ? , czy znajdę prace w swoim zawodzie ? Może jakieś rady ? Chętnie poczytam 🙂

  2. Chciałbym wyjechać do USA aby podszlifować angielski, kocham ten język i dużo czasu spędzam w PL na naukę jego. Mam dopiero 19 lat, więc jestem jeszcze w miarę młody :), posiadam zieloną kartę i ukończyłem liceum. Poszedłem na studia historyczne w PL, po miesiącu stwierdziłem, że to nie dla mnie, angielski górą jednak . W USA mam rodzinę, która mieszka w okolicach Chicago, mam plan do nich pojechać, pomieszkać parę dni do czasu znalezienia pracy i pokoju.(mam zieloną kartę ) Powiedzcie mi czy warto?? Bardzo interesują się Stanami zwłaszcza ich historią, język znam w miarę dobrze jak mówię doszlifuję go. Chciałbym tam zacząć studia i zostać nauczycielem (słyszałem, że aż tak źle w porównaniu do PL nie zarabiają). Moje pytanie czy te plany są rzeczywiście do zrealizowania – czy koszty życia przekraczają zarobki tym samym nic nie zarobię, pokoju nie utrzymam a o studiach mogę zapomnieć?? Bardzo proszę o rzetelne opinie.

  3. Hej rórznice pomiędży USA a polskom nadal duże dużo nam zeidże czasu żeby do takego pożomu doiści nietylko pod wzglendem wypład ale i otoczenia

  4. tez czciłabym wyjechać do USA ale nie mam pieniędzy a z języka to tylko rozumiem mniej więcej co ktoś domnie mówi i mogę sobie przeczytać coś po angielsku a z wykształcenia to mam tylko średnie bez matury i bez prawo jazdy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!