Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Polacy w Turcji – Jazda autem, wspaniałe doświadczenie nie zapomnę go nigdy

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Głównym tematem dzisiejszego odcinka jest jazda samochodem w Turcji. Z racji tego, że jest to kanał motoryzacyjny będę się starał lawirować w swoich wnioskach wokół samego problemu odnalezienia się za kółkiem w obcym państwie jako Polak. Poruszę też ważny dla mnie temat odnalezienia się w tych czasach. Miałem trochę czasu aby przemyśleć pewne problemy i doszedłem do wniosku, że chce się z Wami nimi podzielić.

WSPARCIE
https://patronite.pl/Auto-Bachus

KONTAKT DO WARSZTATU AUTO-BACHUS
515-33-28-48

SKLEP I FORUM
www.autobachus.pl

ZANIŻONE ODSZKODOWANIA? OBEJRZYJ FILM
https://www.youtube.com/watch?v=vwYrFQscz4k&t=475s
A POTEM ZADZWOŃ DO PATRYKA I ZAPYTAJ BEZPŁATNIE O SWOJE ODSZKODOWANIE
732-732-566

GDZIE JEST TWÓJ NOWY KANAŁ NA YOUTUBE?
Mój nowy kanał – Trzecia Perspektywa Świadomości
https://www.youtube.com/channel/UCc8C8ZRrYVAu-nmDM0Xir9Q

Zdro!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

AUTO-BACHUS
Elektryka, elektronika, tuning, chip-tuning, DPF FAP EGR modyfikacje sterowników, naprawa i serwis klimatyzacji, instalacje lpg, układy wydechowe, mechanika, wulkanizacja.
Józefów koło Otwocka 05-410 Sobieskiego 12
Telefon : 515-33-28-48

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “Polacy w Turcji – Jazda autem, wspaniałe doświadczenie nie zapomnę go nigdy

  1. Kamil to następnym razem idz o krok dalej i poleć do Indii..tam to jest sajgon.. oblukaj na kanale Piotra Pająka ,, Podróże wojownika" co tam się dzieje..
    A jeśli chodzi o nasza mentalność to najgorszym wkurwieniem to rowerzyści którzy przejeżdżają przez pasy jak po swoje. I jeszcze to ich spojrzenie przeszywające laserem jak przejeżdża na pełnej…. a ty musiałeś ostro hamowac…masakra.

  2. Cześć, kiedyś mieliście na warsztacie e60 w której występowały drgania szyberdachu. Od wczoraj mam ten sam problem, jakieś rady jak to naprawić albo komu oddać? Dzięki

  3. Oj fajny temat. Droga dla mnie to najgorsze miejsce gdzie jesteś zmuszony do interakcji z zamulonymi ludzmi bez ogaru (każdy z nich uważa, że jest wykształcony, ważny, bo np. ma hajs itd.). Potem jak ktoś widzi tą nieporadność, to chce wyprzedzić i są problemy. Znowu na dwupasmowej każdy chce wyprzedzić wszystkich, bo przecież ma lepsze auto. Na prostej nagle jedzie, szkoda że każdy manewr bez dynamiki, jakby miał dachować.
    Też lubię jeżdzić, ale jest cieżko. Jedni na złość blokują ruch, drugim się wydaje, że oszczedzą na paliwie wolną jazdą, nastepni nie będą zużywać auta do dynamicznej jazdy, kiedy dopiero kilka rat zapłacili itd.
    Chore, ogólnie przydaje się zasada- mądry głupiemu ustępuje, pozdr

  4. Analno fekalne przemyślenia wakacyjne 🙂 W sumie w Grecji jest bardzo podobnie, a nawet tak samo. Przepisy i znaki to tylko sugestia, a i tak każdy zapierdala jak chce zero tolerancji i kultury na drodze 🤣 Na pasy lepiej nie wchodzić, bo mozna z nich nie zejść tylko odlecieć. Ogólnie prawo dźungli i nic więcej trzeba to zobaczyć, żeby zrozumieć😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!