Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Pomiedziowane aluminium w kablach spawalniczych. Cena Czyni Cuda w Chinach. #shorts

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689uważajcie na chińskie kable spawalnicze, bo zamiast z miedzi mogą być aluminiowe – powlekane miedzią. #shorts #robertmazurek #światakumulatorów #akumulator #miedź

🏪 Mój tradycyjny sklepy z akumulatorami to:
“Świat Akumulatorów” Szczecin ul. Gryfińska 106

🛒 Moje sklepy internetowe z akumulatorami:
Sklep internetowy: www.e-moto.pl/
Elektryka do kamperów: www.mrKapitan.pl
Współpracujemy z dobrymi detalistami: www.mrAkumulator.com

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Pomiedziowane aluminium w kablach spawalniczych. Cena Czyni Cuda w Chinach. #shorts

 1. Tak samo wyglądają silniki z chin w odkurzaczach wiertarkach pralkach a niedługo w autach elektrycznych po gwarancji ma się zepsuć a stary polski polar dalej się kręci. I gdzie jest inspekcja konsumenta za samego dystrybutora takiego szajsu powinny być srogie kary finansowe

 2. No jak ktoś wieży, że tej grubości przewód kosztuje 3 PLN za metr to taki jest potem efekt.
  0,5 przeciętnego kabla w systemach audio kosztuje minimum 20-25 PLN za metr. Tej grubości "drucik" pewnie i stówkę pyknie…

 3. Niestety Panowie gadacie głupoty. Być może jest to stop miedzi, ale na pewno nie miedziowanie aluminium. 1. Chemia nie pozwala czegoś takiego zrobić, różnica potencjałów metali spowoduje szybką destrukcję. Na uzwojenia transformatorów nawet jak dają aluminum to go nie miedziują tylko lakierują na miedziano.
  2. Fizyka nie pozwala – przy tym przekroju pojedynczego drucika aluminium nie ma praktycznie żadnej wytrzymałości mechanicznej, przewód po rozpleceniu dałoby się "podrzeć" w rękach.
  3. Koszty się nie spinają bo wykonanie tak cienkiego drucika alu jest droższe od Cu. Ilość Cu na pokrycie jest nawet większą niż ilość Alu na rdzeń, a dochodzą jeszcze koszty miedziowania.
  4. Płomień zapalniczki spali "bo to nie o topienie to chodzi" zarówno Al jak i Cu jak i Fe o tej średnicy.
  5. Jak chcecie się dowiedzieć z czego to jest. To znajdźcie kogoś z miliomomierzem laboratoryjnym albo jakimś mostkiem pomiarowym i wtedy na podstawie rezystywności sobie w tabelce znajdziecie prawdopodobny materiał. Alternatywnie można to wrzucić na spektroskop na jakiejś uczelni

  Pozdrawiam.

 4. Moim zdaniem zbędny test. Przecież wystarczy wziąć przewód w rękę i "zważyć". Jak waży tyle, co nic, to wiadomo, że albo centymetr izolacji i cienka żyła, możliwe że miedziana, albo pomalowane aluminium. Ja się jeszcze nigdy nie pomyliłem.

 5. Mam maszynę do rozdrabniania gałęzi był tam silnik na aluminiowym uzwojeniu po kilku minutach pracy nagrzewał się i nie miał mocy, przerobiłem na trzy fazy po kilku minutach się zjarał,dałem kolejna szansę życia maszynie,zamiast wentylatora koło pasowe i napęd od zewnętrznego silnika przez pasek klinowy teraz idzie wszystko co tam włożę gałęzie 4 cm średnicy 😁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!